Těsná prohra s třetím týmem krajského přeboru

11.03.2018

Ve druhém přípravném utkání jsme si připsali těsnou prohru 1:2 se třetím týmem krajského přeboru FK Medlov. Do vedení nás dostal Karel Mako, soupeř nás ale v druhém poločase zatlačil a dvěmi brankami skóre otočil.

SK Paseka - FK Medlov (krajský přebor)  1:2 (0:0)

branky: Mako K.

sestava: Martinák - Jurkovič, Demeter, Nessner, Laurin - Mako J., Vojtášek P., Kučera F., Mako K. - Popelka P., Popelka J.    střídali: Geier, Janoušek, Moravec

Absence: Hloušek, Vojtášek J., Kučera J.

Komentář trenéra:

K zápasu jsme nastoupili sice ve větším počtu než před týdnem, ale někteří hráči stále nejsou doléčení ( M.Geier, P. Vojtášek), jiní nastoupili s handicapem (M. Niessner) přesto jsme se soupeřem, který hraje špici krajského přeboru drželi první polovinu minimálně krok a po rychlé kombinaci přihrávkou do brejku jsme gólem Karla Maka vedli 1:0. Začátek druhé půle byl stále vyrovnaný, bohužel se musel posadit na lavičku náhradníků F. Kučera se svalovým zraněním. S nastávajícími minutami byl sopeř lepším týmem a svou převahu přetavil ve dvě branky. Od šedesáté minuty nám docházely síly, ale i přesto kluci bojovali na hranici možností až do konce zápasu. Všem bych chtěl poděkovat za přístup k utkání a bojovné srdce, které do hry vložili. Výsledek 1:2 je kvalitní a zápas nám ukázal v čem máme mezery na kterých musíme zapracovat...