Příští zápas

TJ Sokol Troubelice vs SK Paseka

Datum a čas konání: 28.4.2024 16:00

Shrnutí podzimu: Druhé místo a střelec Kučera

Třináct zápasů, deset výher, jedna remíza a jen dvě prohry. Taková je naše podzimní bilance. To vše pro nás znamená 31 bodů a druhé místo za favoritem soutěže Olešnicí.

Již před začátkem sezony bylo jasné, že jasným aspirantem na postup bude značně posílená Olešnice. Po postupu Určic a Postřelmova do krajského přeboru tak bylo otázkou, kdo, a zda vůbec někdo, bude schopný držet s Olešnicí krok. A možná překvapivě jsme to byli my a dva nováčci soutěže - Bernartice a Pivín.

Tým vedený dvojcí Vojtášek - Popelka ke slušným domácím výkonům přidal velmi dobré venkovní výsledky, když z šesti výjezdů dovezl hned pět výher a stali jsme se tak vůbec nejlepším mužstvem na hřištích soupeřů. Nejvyšší výhru jsme si připsali v sedmém kole, když jsme deklasovali Náměšť na jeho hřišti 8:1. Naopak nejtěžší prohra přišla hned ve druhém kole s nováčkem z Pivína a to 1:6. Zápas ovlivněn jistou životní událostí, které se učastnila většina hráčů. Konečné druhé místo je ale myslím dostatečnou omluvou za tento nepovedený zápas. Druhá prohra a zároveň jediná venkovní příšla v Bernarticích. Vysledek 5:2 vypadá jednoznačně, na hřišti to ale tak jednoznačné nebylo.

Celkem jsme vstřelili  44 branek. Nejlepším střelcem mužstva se stal Franta Kučera, který nasázel jedenáct branek. Sedmkrát se trefil Dominik Bareš z toho třikrát proti Šternberku a je našim jediným hráčem, který dal hattrick. Pět branek dal Petr Vojtášek, za ním následují se čtyřmi trefami Ondra Jelínek a Karel Mako. Tři branky přidali Honza Mako a Michal Martinák, po dvou dali Michal Buchta a Filip Píšek. Jeden zásah zaznamenali David Iša, Kuba Michalík a Martin Geier.

Inkasovali jsme 21 branek. Co se do obrany týče tak se nám nepovedli tři zápasy ve kterých jsme inkasovali patnáct branek (Libina výhra 5:4, Pivín prohra 1:6 a Bernartice prohra 5:2). Z toho vyplývá, že v dalších deseti zápasech jsme obdrželi pouze šest branek!! Tři čistá konta si připsal Michal Martinák, Dvě nuly má na svém kontě Robert Venclík, který kvůli zranění jich ani více přidat nemohl. A právě v zápase s Troubelicemi, ve kterém se zranil, si připsal 12 minut v bráně a 100% úspěšnost Petr Vojtášek.

Nejpilnějším sběratel karet je s pěti žlutými Martin Geier. O jednu méně mají na svém kontě Michal Martinák a Karel Mako. Jedinou červenou kartu dostal Jarda Vojtášek.

Do všech třinácti utkání zasáhl Franta Kučera, Petr Vojtášek, Ondra Jelínek, Martin Geier a Radim Krejčí. Nejvíce minut odehrála tato trojce: Franta Kučera (1207 minut), Petr Vojtášek (1204 minut) a Martin Geier (1132 minut).

První minuty a zápasy si za náš tým připsali Ondra Jelínek a Robert Venclík.