Strašlivě zpackaný zápas

26.08.2019

Hosté od 21. minuty o deseti, přesto končil první poločas s jejich dvou golovým vedením. Za vším stojí odevzdaný, odchozený a naprosto bez pohybu celý první poločas. Ve druhém poločase už to byl lepší výkon, spalovali jsme jednu šanci za druhou. Ale dnes jsme si body nezasloužili a hosté si právem odvezli všechny body.

SK Paseka - Náměšť na Hané  1:2 (0:2)

Rozhodčí: Krpec - Molík, Dokoupil

Branky: 66. Geier - 29. a 37. Fišara

ŽK: 80. Michalík - 21. a 21. Heil

ČK: 21. Heil (Náměšť)

Sestava: Martinák - Gajdoš (73. Kučera J.), Mauler, Vojtášek P. (C), Hloušek - Michalík, Kučera F., Vojtášek J., Lindaur - Mako, Geier

Absence: Popelka J., Popelka P., Raška

Komentář k utkání:

Cílem bylo potvrdit tři body, které jsme dovezli minulý týden z Haňovic. Což ne zcela povedlo, vlastně se nepovedlo vůbec nic...Těžko říct, čím to je, ale Náměšť na Hané zkrátka není náš oblíbený soupeř. Úvod zápasu toho fotbalového moc nepřinesl. Ve velkém vedru se nechtělo nikomu udělat krok navíc, drželi jsme míč na kopačkách, ale do šancí jsme se nedostávali. Ve 21. minutě musel po druhé žluté kartě pod sprchy hostující Heil, který se vykartoval během deseti vteřin řečněním. Našim borcům ale přesilovka vůbec nepomohla. S doměním, že teď půjde všechno samo, přestali hrát úplně. A tak hostující Fišara skoroval nejprve střelou z poza šestnáctky - 0:1. Poté stejný hráč dvakrát utekl, jednou mu míč z brankové čáry vykopnul Mauler a podruhé už z toho branka byla - 0:2.

Poločas 0:2.

Druhý poločas, to byla hra na jednu branku, ovšem bez tíženého efektu. Karel Mako nastřelil tyč, střela Lindaura končí těsne vedle, Geier z malého vápna přestřeluje. Michalík sám před golmanen si špatně zpracuje míč. V 66. minutě přeci jen skoruje po přiťuknutí Maka Geier - 1:2. Následný tlak ke gólu nevede. Všechny naše šance spíše končí vždy těsne vedle brány. Dnes jsme si body zkrátka nezasloužili. Napravit to můžeme hned v sobotu, kdy nás čeká zkouška z nejtěžších a to 1.FC Olešnice u Bouzova. Nemáme co ztratit, jen můžeme ukázat, že ten fotbal také hrát umíme.