Poslední domácí zápas se nám nepovedl

04.06.2019

V posledním domácím zápase jsme neexcelovali. Hlavně na druhý poločas by jsme nejraději zapoměli, to nám nefungovalo vůbec nic. V závěru jsme ale dokázali vyrovnat a vyzkoušeli jsme si poprvé v sezoně penalty. Ty nám vyšly asi jako celý druhý poločas.

SK Paseka - SK Řetězárna 2:2 (1:0) na penalty 1:4

Rozhodčí: Krpec - Frais, Hrbáček

Branky: 18. Kučera F., 86. Michalík - 64. Jati, 78. Kočí

ŽK: 72. Michalík, 83. Pospíšil - 17. Jati, 74. Schneider, 83- Obšil

ČK: -

Sestava: Martinák - Hloušek, Mauler, Vojtášek P., Vojtášek J. - Geier, Kučera F., Vítek, Kučera J. (60. Popelka J.) - Janoušek (18. Popelka P., 69. Pospíšil), Michalík

Absence: Hloušek M., Laurin, Raška

Komentář k utkání:

Hodnocení trenéra Vlada Michalíka:

Do tohoto utkání jsme vstoupili povzbuzeni výkonem proti Chválkovicím velice sympaticky. Od prvních minut jsme si začali vytvářet šance, ale ty jsme po hříchu velice laxně dohrávali. Chyběla dravost a důraz v zakončení a také nás sráželi zbytečné přihrávky v malém vápně bez jednoduchého zakončení. Nějak jsme si hráli na Barcelonu, kterou bohužel nejsme. Po jedné naší akci, která byla zastavena faulem za šestnáctkou a Franta Kučera nádhernou střelou vymetl šibenici a poslal nás do vedení. Krása.To bylo i přes spoustu našich šancí vše a do šatny jsme šli s vedením 1:0. Ve druhé půli jsme se nemohli dostat do hry. Hosté se osmělili a začali nám zle zatápět. Přišlo i zasloužené vyrovnání. To nás ale znovu neprobralo a už po pár minutách jsme špatně bránili hráče nabíhající na rohový kop a v 78. minutě jsme dostali branku. Dostali jsme se do problémů a rázem jsme prohrávali 1:2. Zariskoval jsem a vzadu jsme začali hrát pouze na tři obránce ve snaze posílit útok. Byli jsme v křeči a nedařilo se nám vyrovnat. Vysvobození přišlo až když se hostující gólman srazil se svým obráncem, neudržel míč a svou velkou chybou nám nabídl šanci, která se nedala odmítnout. Kuba Michalik se dostal k tomuto propadlému míči a do prázdné branky uklidil na 2:2. Ten bod byl vzhledem k horšímu výkonu v tomto utkání výhra. Penalty jsou vždy loterie a v té byli bohužel hosté lepším týmem. Další utkání sehrajeme už v sobotu v Rapotíně kam vás tímto srdečně zveme. Jedeme autobusem, takže nás podpořte a pojeďte s námi. Autobus bude přistaven na hřišti v sobotu 8. června ve 14:45.