Na úvod bez bodu...a po zásluze

04.08.2019

Hned na úvod přišla pořádná facka. Domácí hlavně v prvním poločase dominovali a vytvořili si rozhodující náskok. My jsme doplatili na hrubé individuální chyby a domácím jsme takřka darovali hned čtyři branky jak na zlatém podnosu.

FK Bohdíkov - SK Paseka  5:2 (3:0)

Rozhodčí: Sedláček - Horák, Borůvka

Branky: 30. 67. a 78. Klemsa, 18. a 35. Losenický - 53. a 88. Geier

ŽK: -

ČK: -

Sestava: Martinák - Kučera J., Mauler, Vojtášek P. (C), Hloušek - Pospíšil (64. Gajdoš), Kučera F., Lindaur, Geier - Vojtášek J., Popelka J.

Absence: Popelka P. (nemoc), Raška (dovolená), Michalík (karty), Mako (nedořešený přestup)

Komentář k utkání:

Domácí vletěli do utkání jako uragán a naše obrana byla pod neustálým tlakem a kupila zbytečné chyby. Ve 3. minutě vyráží Martinák nebezpečnou střelu domácího útočníka na rohový kop. O dvě minuty později dostane domácí útočník míč na malé vápno odkud střílí těsne vedle. Po rohovém kopu hlavičkuje domácí Reichl, Martinák reflexivně vyráží, k dorážce se dostane opět Reichl po jehož střele končí míč nad. V 18. minutě máme dvakrát míč na noze, nedokážeme ovšem dostat míč do bezpečí, ten se dostane k domácímu záložníkovi Losenickému, který z malého vápna rozvlnil síť - 1:0. Hned na to se nepovede Maulerovi křížná přihrávka, tu zachytí domácí Klemsa, uděl kličku Martinákovi, v zakončení do prázdné brány mu v posledním okamžiku skluzem zabrání Vojtášek Petr. Ve 25. minutě poprvé ohrozíme domácí bránu. Přímý kop Vojtáška P. vyráží golman do bezpečí. Ve 30. minutě posílá malou domu Lindaur, domácí Klemsa vystihne jeho záměr, obejde Martináka a zvyšuje skore - 2:0. Příšerný první poločas zakončuje opět domácí Losenický, který sám nikým neatakován posílá míč z malého vápna do brány - 3:0. Ve 40. minutě vyráží pěknou střelu Hlouška domácí golman Kaňák.

Poločas 3:0.

Druhý poločas už byl o něčem jiném. Domácí si hlídali výsledek a hráli hosté. Míč létal z nohy na nohu a najednou to šlo, kombinací jsme se dostávali až před domácího golmana. V 53. minutě se po pěkné akci prosazuje Geier - 3:1. Poté střílí těsně vedle Popelka. V 60. minutě měl na hlavě snížení Vojtášek J., ale výborný pas od bráchu jen lízne a míč končí vedle. V 67. minutě vystihne domácí Klemsa opět naši chybu v rozehrávce, potáhne si míč až k šestnátce a střelou k tyči rozvlní síť počtvrté - 4:1.  V 70. minutě končí přímý kop Vojtáška P. těsně vedle šibenice. Minutu na to chytá golman i pokus Lindaura. V 78. minutě završí domácí Klemsa hattrick, jak jinak než opět po naší hrubé chybě v rozehrávce - 5:1. Dvě minuty před koncem přidává svou druhou branku Geier a dává tak podobu konečnému výsledku - 5:2.