Gólové hody

09.09.2019

Velmi důležité vítězství po dvou prohrách. 10 branek, krásný gól ženicha Karla Hlouška, kterému ještě jednou gratulejeme, diváci se nenudili.

SK Paseka - SK Řětězárna Česká Ves  7:3 (2:1)

Rozhodčí: Kreif - Aberle, Štěpán

Branky: 30. a 61. Kučera F., 32. a 69. Vojtášek J., 66. Hloušek, 74. Geier, 84. Mako - 11. Kratochvíl, 79. Jati (p), 82. vlastní

ŽK: 36. Kučera F., 63. Lindaur, 89. Michalík - 34. Žák, 89. Srněnský

ČK: -

Sestava: Michalík - Kučera J., Mauler, Vojtášek P. (C) (71. Pospíšil), Hloušek (67. Gajdoš) - Lindaur, Kučera F., Michalík, Geier (84. Popelka P.) - Vojtášek J., Mako

Absence: Laurin, Popelka J.

Komentář k zápasu:

Domácí po dvou porážkách měli dnes jasný úkol - tři body. SK Řetězárna zaostávala v tabulce pouze bod za námi o to byl tento duel pro nás důležitější. Do zápasu jsme ale nevstoupili dobře, prvních patnáct minut byli hosté častěji na míči a své převahy využili v 11. minutě, kdy si na zadní tyči našel míč Kratochvíl a posílá hosty do vedení - 0:1. Obdržená branka nás konečně probudila k lepšímu výkonu. V 15. minutě chytá přímý kop Michalíka dobře chytající golman hostů Michálek. Po dvou minutách vystihne Jarda Vojtášek rozehrávku hostů, sám před golmanem ale netrefuje bránu. Ve 25. minutě se opět vyznamenal golman Michálek proti přímému kopu Franty Kučery. Tlak domácích rostl a branka visela ve vzduchu. Ve 30. minutě střílí z malého vápna Jarda Vojtášek, golman jeho střelu vyráží k volnému Frantovi Kučerovi, který posílá míč do sítě - 1:1. Po dalších dvou minutách už vedeme, Jarda Vojtášek se doslovo probil s míčem až do sítě - 2:1. Hosté se dostávali na naši polovinu pouze po našich chybách v rozehrávce, všechny tyto brejky jsme někdy i se štěstím přečkali bez inkasované branky.

Poločas 2:1.

Druhý poločas opět začínáme špatně. Hosté jsou pohyblivější, sbírají odražené míče. Mají několik standartek a rohových kopů, kterým se ale statečně bráníme. Zlom přišel v 61. minutě. Konečně povedená akce. Po ose Geier - Vojtášek J. - Kučera F. zakončuje střelou pod břevno posledně jmenovaný i s pomocí teče obránce, míč končí za zády golmana - 3:1. V 66. minutě přišla další lahůdka pro diváky. Hloušek převzal míč na dvaceti metrech od brány a křižnou střelou posílá míč nechytatelně k tyči - 4:1. Na to, že se den před tím ženil, klobouk dolů :) Hosté zcela vyklidili hřiště. V 69. minutě si na dlouhý nákop Martináka naběhl Jarda Vojtášek a přehazuje golmana - 5:1. V 74. minutě se hlavou prosazuje Geier - 6:1. Domácí na chvíli polevují a umožňují hostům snížit. V 74. minutě hostující Jati z penalty - 6:2. V 82. minutě dovršil hattrick Jarda Vojtášek, bohužel do vlastní brány - 6:3. Tečku za zápasem udělal Mako křižnou přízemní střelou - 7:3.