Draze vykoupená výhra

22.10.2018

Důležité vítězství vykoupené ztrátou dalších dvou hráčů. Petr Vojtášek nedohrál utkání a s poraněným kolenem cestoval do nemocnice a na hřiště se v posledních dvou kolech určitě nedostane. Michalík si po obrdžené červené kartě odpočine minimálně jeden zápas.

SK Řetězárna - SK Paseka 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Hampl - Kučera, Lizna

Branky: 47. Janoušek

ŽK: 36. Bajza - 45. Pospíšil, 51. Michalík, 63. Kučera F., 71. Janoušek

ČK: 57. Michalík

Sestava: Martinák - Laurin, Vojtášek P. (C)(34. Popelka J.(85. Moravec)), Mauler, Kučera J. - Geier, Kučera F., Michalík, Pospíšil - Janoušek, Vojtášek J.

Absence: Hloušek M., Sívek, Popelka P., Weigel, Hloušek K.

Komentář k zápasu:

Hodnocení trenéra Vlada Michalíka:

Na výlet do České Vsi jsme odjeli autobusem netradičně už v sobotu v 11:45 hod. Mysleli jsme si, že s námi pojede hodně fanoušků a že si s námi užijí tu atmosféru. Bohužel se tak nestalo a jelo s námi jen pár skalních...asi kvůli naší momentální výsledkové krizi, či kvůli velké dálce a předtuše chladného horského počasí. Každopádně jak se později ukázalo, tak fanoušků bylo na místě více, protože dojeli auty a myslím, že byli nakonec spokojeni. Musím říct, že jsem celý týden měl vymyšlenou sestavu i s Pepou Sívkem, který už měl hrát, ale nakonec mi v pátek před utkáním řekl, že to ještě nejde. Takže vše jinak. Měl jsem nějaké varianty a pro tu konečnou jsem se rozhodl až na místě, kde jsem viděl, že je dost mokro. Vysunul jsem na hrot útoku Petra Janouška a naopak Petra Vojtáška na stopera. Toto se ukázalo později jako zásadní pro naše tři body. Do utkání jsme vstoupili lépe a byli jsme lepší v kombinaci. Obrana fungovala dobře a i vepředu jsme si byli schopni vytvářet šance. To vše ale jen do 34 minuty kdy se hostující útočník ve snaze dostat se k míči silně opřel o Petra Vojtáška, ozvalo se křupnutí v koleni a Petr po pár minutách v bolestech opouštěl hřiště na nosítkách. Přeskupil jsem mužstvo, do útoku jsem poslal Honzu Popelku a na stopera jsem se rozhodl poslat Jardu Vojtáška. Po té si vše chvíli sedalo a místy jsme se dostali pod tlak a tento stav se ještě více zhoršil po obrovské nedisciplinovanosti Jakuba Michalika, který se i přes mé upozornění nechal zbytečně za řeči vyloučit už v 57.minutě a poslal nás do 10!!!Takže pekelná půlhodinka. Mužstvo se ale semklo a nechtělo prohrát a bojovalo na hraně našich možností a výsledkem je krásné vítězství a důležité tři body do tabulky. Více starostí mi ovšem dělá fakt, že jsem přišel o dva hráče na další utkání . Toto se již nesmí opakovat, protože je to již druhá červená za dva týdny a my musíme!!!!opakuji musíme být ukáznění a zbytečně se nenechat vylučovat.