Tři body z Leštiny nebylo vůbec jednoduché získat. Vše jsme si ale zkomplikovali sami. Kdyby jsme proměnili v prvním poločase jen půlku šanci, museli jsme dát minimálně pět branek. Výhra důležitá, ale stále je co zlepšovat.

Dvě obdržené branky za 17 minut určily ráz utkání. Od dvacáté minuty jsme hráli asi nejlepší fotbal na podzim. Jedna šance střídala druhou, bohužel na gól se strašně nadřeme. 3x břevno, 2x sami na golmana a 2x netrefíme pomalu prázdnou bránu. Co z toho, že uznale pokyvovali i domácí fanoušci za předvedenou hru, když body opět má soupeř.

Velmi důležité utkání, kdy už jsme zkrátka bodovat museli, jsme zvládli. Všemu pomohl významně Michal Hloušek, kterému stačila půl hodina v prvním zápase na hattrick. Snad to bude odrazový můstek k našemu zlepšení hlavně v tabulce.

Mladší žáci pod vedením Davida Orsága vstoupili do nové soutěže výborně. Ze dvou zápasů si připisují dvě výhru. Doufejme, že klukům vydrží hlavně radost a chuť do fotbalu.

Trenér Vlado Michalík se rozhodl reagovat na zatím malý bodový zisk v tabulce a zranění několika hráčů, posilněním mužstva. Minimálně do konce podzimu nám vypomůže Michal Hloušek. Hráč s bohatou fotbalovou kariérou, kopal třetí ligu v Uničově, zkusil si nižší soutěže v Rakousku a prošel i dalšími kluby v kraji. V posledních letech hrající nižší...

V dalším domácím utkání jsme si nezasloužili prohrát. Ikdyž je Maletín velmi silné mužstvo na míči s rychlým přechodem do útoku, který nám dělal problém, po celý zápas jsme byli lepším mužstvem. Hostům tak prakticky stačila jedna přímá střela na bránu v 84. minutě ke třem bodům. První branku jsme si totiž vstřelili sami. Nic nevzdáváme, bojujeme...

Zápas na který je nejlepší co nejdříve zapomenout. V 60. minutě vedeme 2:0, hru máme pod kontrolou. Hosté dají kontaktní branku, hra se nám sesype, bojíme se o výsledek, individuální chyby, čtyřikrát střídame kvůli zranění a na konci zápasu je z toho prohra 2:3 !! Takhle rozehráný zápas prostě musíme zvládnout, zvlášť když hrajeme doma.

Před velmi slušnou diváckou kulisou jsme si připsali první body v sezoně a to zcela po zásluze. Byli jsme nebezpečnější v pokutovém území než soupeř a naši převahu přetavily ve čtyři branky v síti soupeře.