V minulém týdnu jsme si připsali dvě prohry v přípravě, v neděli nás čeká na umělé trávě v Uničově FK Slavonín.

Muži se v neděli vrátili ze soustředění z Karlova pod Pradědem. Zúčastnil se ho téměř kompletní kádr. Trenér Vlado Michalík měl k dispozici 17 hráčů - Martinák Michal, Raška Pavel, Mauler Marek, Laurin Ladislav, Hloušek Karel, Vojtášek Jarda a Petr, Popelka Petr a Honza, Kučera Franta a Jirka, Janoušek Petr, Pospíšil Radim, Bednář Rosťa, Michalík...

Již sedmým rokem odjíždí muži na soustředění do Karlova pod Pradědem do Hotelu Kamzík. Výborné běžecké podmínky v okolních kopcích pro nabírání fyzické kondice, tělocvična, posilovna a bazén k dispozici, zkrátka ideální podmínky. Letos bude mít k dispozici trenér i téměř komletní kádr. A jak znám trenéra, plně toho využije :)

Své první fotbalové čtyřdenní soustředění mají za sebou žáci. Ubytovaní byli v hotelu Kamzík v Karlově pod Pradědem, kam jezdí na soustředění každoročně i muži a kde jsou výborné podmínky. K využití je bazén i posilovna. Okolní krásná příroda je ideální k nabírní fyzické kondice. Žáci si vyzkoušeli i běžky a naběhali několik x kilometrů.

Na začátku zimní přípravy by se měl trenérovi Vladovi Michalíkovi hlásit kompletní kádr, který absolvoval podzimní část. Žádné odchody neplánujeme. Otazníky, kdy se zapojí do přípravy, visí nad třemi hráči. S kolenem laborující duo Michal Hloušek a Petr Vojtášek. Se svalovým zraněním zatím bojuje stále Tomáš Weigel. Co se týče posilnění mužstva,...

V nadcházející plesové sezoně pro Vás připravujeme tři akce. Po vánočních svátcích 29. prosince to bude RETRO Party. V lednu tradiční společenský ples SK Paseka a v březnu to bude maškarní ro(c)kovější ples na téma Noc hrůzy.