Úvodní zápasy a turnaje má za sebou naše mládež a nevedli si v nich vůbec špatně.

Gólové hody

09.09.2019

Velmi důležité vítězství po dvou prohrách. 10 branek, krásný gól ženicha Karla Hlouška, kterému ještě jednou gratulejeme, diváci se nenudili.

Až příliš krutý výsledek jsme si přivezli z Bouzova, kde má dočasný azyl Olešnice. Hlavně v první poločase jsme byli domácím zdatným protivníkem. Pět minut před poločasem uděláme dvě hrubé chyby a během minuty inkasujeme dvakrát. Náš největší problém je neproměňování šancí a hrubé chyby, které soupeř trestá.

Svůj první fotbalový turnaj v životě odehrají mladší benjamínci v sobotu na domácím hřišti. Začíná se v 10:00 hod. Přijďte kluky a holky podpořit.

Hosté od 21. minuty o deseti, přesto končil první poločas s jejich dvou golovým vedením. Za vším stojí odevzdaný, odchozený a naprosto bez pohybu celý první poločas. Ve druhém poločase už to byl lepší výkon, spalovali jsme jednu šanci za druhou. Ale dnes jsme si body nezasloužili a hosté si právem odvezli všechny body.

V Haňovicích jsme začli dobře a z několika šancí v prvním poločase jsme proměnili jedinou (Geier). Ve druhém poločase pokračoval festival zahozených šancí a soupeř nás potrestal z penalty a po nastřeleném břevnu mohl jít dokonce do vedení. Gol Kuby Lindaura rozhodl o dalších bodech pro náš tým. V poslední minutě zvyšoval do prázdné brány Kuba...

První poločas patřil spíše hostům, kteří neproměnili penaltu, nastřelili tyčku a do třetice už svou šanci proměnili ve vedoucí branku. Ve druhém poločase domácí přidali a zaslouženě vzhledem k pruběhu vyrovnali krasnou střelou Lindaura. Na penalty jsme byli šťastnější a připsali si bod na víc.

Upozorňujeme naše příznivce, že první tři domácí utkání odehrajeme v 15:00 hod. Původně se mělo hrát v 17:00 a v 16:30.

Hned na úvod přišla pořádná facka. Domácí hlavně v prvním poločase dominovali a vytvořili si rozhodující náskok. My jsme doplatili na hrubé individuální chyby a domácím jsme takřka darovali hned čtyři branky jak na zlatém podnosu.

Mezinárodní výbor pro pravidla fotbalu (IFAB) na svém 133. zasedání, které se konalo dne 2.března 2019 v Aberdeenu ve Skotsku, schválil řadu změn a vysvětlení Pravidel fotbalu pro SR 2019/2020.