Krutý výsledek

02.09.2019

Až příliš krutý výsledek jsme si přivezli z Bouzova, kde má dočasný azyl Olešnice. Hlavně v první poločase jsme byli domácím zdatným protivníkem. Pět minut před poločasem uděláme dvě hrubé chyby a během minuty inkasujeme dvakrát. Náš největší problém je neproměňování šancí a hrubé chyby, které soupeř trestá.

1.FC Olešnice - SK Paseka  5:0 (2:0)

Rozhodčí: Labaš - Jurčák, Habermann

Branky: 40. A 62. (p) Malínek, 39. Pospíšil, 64. Knápek, 87. Kováč

ŽK: 76. Sasák - 64. Vojtášek P.

ČK: -

Sestava: Martinák - Michalík, Vojtášek P., Mauler, Kučera J. - Pospíšil (66. Gajdoš), Kučera F., Hloušek (C), Lindaur (46. Vojtášek J.) - Mako, Geier

Absence: Popelka J., Popelka P., Raška,

Komentář k zápasu:

Dnes nás čekal soupeř z těch nejtěžších. Olešnice už čtyři roky vkuse postupuje o soutěž výše a natají se svými ambicemi postoupit do krajského přeboru. V týdnu si dokonce zahráli 2.kolo MOL CUPU proti prvoligové Opavě. Chtěli jsme využít toho, že bude soupeř unavený a v prvním poločase jsme byli možná více než vyrovnaným soupeřem. Domácím vázla kombinace, nedostávali se na dostřel k bráně a když už vystřelili, většinu střel zblokovala naše obrana. Ve 25. minutě střílí z dálky těsně nad Vojtášek Petr. Ve 30. minutě se dostal za naši obranu domácí Novák, Martinák jeho střelu vyráží. Poté se dostal po rohovém kopu k hlavičce Vojtášek P., golman konečky prstů vyráží míč mimo tři tyče. Ve 35. minutě vyráží domácí golman prudkou střelu Maka. Ve 39. minutě si Olešnice pomohla standartkou, po rohovém kopu hlavičkuje za záda Martináka Pospíšil - 1:0. Hned z rozehrávky zachyboval Michalík, přišel centr ze strany na volného Malínka, který prostřelil vše co mu stálo v cestě - 2:0.

                                                                           Poločas 2:0.

Druhá minuta druhého poločasu přinesla obrovskou naši šanci. Jirka Kučera vystihl domácí rozehrávku, potáhl míč, předložil jej na malé vápno Makovi, který ale neprotrhl své střelecké trápení a nastřeluje pouze golmana. Škoda, mohli jsme zápas ještě zdramatizovat. V 62. minutě dojel Michalík hráče po odehrání míče a pískala se penalta. Martinák vystihl směr a míč vyrazil, bohužel pouze k nohám domácího Malínka, který na druhý pokus dostal míč do sítě - 3:0. O dvě minuty později inkasujeme znovu, tentokrát ale z metrového ofsajdu, který se nemává - 4:0. V 80. minutě je stažen ve vápně Franta Kučera, teď se ale penalta nepíská. V dobré pozici se ocitl Jarda Vojtášek, po něm ještě Mako, ale ani jedna šance ke golu nevedla. V 87. minutě se domácím povedla ještě jedna golová akce a konečný výsledek tak je 5:0.