V Hlubočkách jsme sehráli parádní partii. Jeden z nejlepších výkonů za poslední dobu. Nejlépe střílející tým jsme nepouštěli do vážnějších brankových příležitostí a samy jsme spalovali jednu šanci za druhou. Kdyby jsme už v prvním poločase dali tři nebo čtyři branky, nikdo by se nedivil. Konečná výhra 5:2 je zcela zasloužená.
Možná pro někoho překvapivá, ale zcela zasloužená výhra. A přitom byli Hlubočky v laufu, dosavadní výsledky jako výhry v Náměšti 6:0, v Chomoutově 8:2, v České Vsi 7:3 a doma si dokonce poradili s Olešnicí 3:2, to mluví za vše. Naši borci ale předvedli výborný výkon. Běží 4. minuta, míč z rohového kopu letí na Hlouška, ktery střelou z hranice šestnáctky s pomocí teče a břevna posílá hosty do vedení - 0:1. Gól nás nakopne ke skvělému výkonu. V 10. minutě uteče po levé straně Vojtášek J., kterého zastaví až výborný zákrok domácí golmana. V 15. minutě najde Mako v šestnátce Geiera, který z deseti metrů napálí míč přímo doprostřed brány, kde číhá golman. V 18. minutě vystihne Režný rozehrávku Vojtáška P., domácí jdou do brejku, který domácí Strýček tečovanou střelou na kterou Martinák nemohl reagovat vyrovnáná - 1:1. Inkasovaná branka poměr sil na hřišti nemění, šance přibývají na naši straně. Ve 30. minutě si výborně zpracoval míč na prsa Geier, bohužel z osmi metrů pálí vysoko nad. Poté opět Geier prošel až do vápna, místo střely volí ale nepřesnou přihrávku na Pospíšila.
Poločas 1:1.
Ani ve druhém poločase se žádný tlak Hluboček nekonal, naopak během deseti minut jsme šli do rozhodujícího trháku. V 53. minutě vrátil přetažený centr do vápna Mako na zcela volného Jardu Vojtáška, který hlavičkuje ze dvou metrů do prázdné brány - 1:2. O dvě minuty později dostane přihrávku mezi obránce Geier a prostřeluje golmana - 1:3. Hosté vědomi si svého náskoku se zatáhnou a přenechají iniciativu domácím. Ti dnes ale evidentně nemají svůj den. Naše obrana pracuje pozorně a nepouští domácí na dostřel Martinákovi branky. V 80. minutě střílí těsně vedle domácí útočník Goldscheid. V 84. minutě už ale zmiňovaný útočník z hranice šestnáctky míří přesně do šibenice - 2:3. V 85. minutě mohou jít Hlubočky do brejku 3 na 2, pokazí ale finální přihrávku a z následného brejku po centru Jardu Vojtáška rozsekne definitivně zápas Peťa Popelka - 2:4. V 90. minutě ještě přidává svou druhou branku Jarda Vojtášek, který přelobuje vyběhnutého golmana - 2:5. Připisujeme si tak velmi cenné tři body.




| Místo utkání: | Hlubočky |
| Rozhodčí: | Kundrát - Rosskohl, Votava |
| Diváků: | 200 |
| 1. | TJ Sokol Troubelice | 0 | 0:0 | 0 |
| 2. | TJ Sokol Lesnice | 0 | 0:0 | 0 |
| 3. | TJ Sokol Bohuňovice | 0 | 0:0 | 0 |
| 4. | Sokol Příkazy | 0 | 0:0 | 0 |
| 5. | Sokol Konice | 0 | 0:0 | 0 |
| 6. | SK Paseka | 0 | 0:0 | 0 |
| 7. | SK Náměšť na Hané | 0 | 0:0 | 0 |
| 8. | SK Bludov | 0 | 0:0 | 0 |
| 9. | FK Žulová | 0 | 0:0 | 0 |
| 10. | FK Šumperk "B" | 0 | 0:0 | 0 |
| 11. | FK Šternberk "B" | 0 | 0:0 | 0 |
| 12. | FC Sigma Hodolany | 0 | 0:0 | 0 |
| 13. | FC Lužice | 0 | 0:0 | 0 |
| 14. | FC Dolany | 0 | 0:0 | 0 |
Zatím žádná data