V Haňovicích to bodově nevyšlo

21.08.2017

V Haňovicích jsme už po několikáté prospali první poločas a museli jsme dotahovat dvougolové manko. To se nám stejně jako s Bohuňovicemi podařilo. Ale po dalších dvou brankách jsme odjížděli bez bodu.

Rozhodčí: Kylar - Januš, Šrejma

Branky: 30. a 67. Přikryl T., 37. Rozsypal, 80. Uvízl - 51. Vojtášek P., 64. Kučera F.

ŽK: 62. Martinák, 63. Vojtášek P., 75. Demeter, 78. Hloušek

ČK: -

Sestava: Martinák - Demeter (C), Niessner, Janoušek (46. Kučera J.), Laurin (46. Hloušek) - Mako J. (80.Popelka P.), Vojtášek J., Kučera F., Mako K. - Vojtášek P., Šenk (46. Popelka J.)

V Haňovicích jsme tak jako v prvních dvou kolech opět prospali úvodní pětačtyřicetiminutovku. Kdy jsme se nezmohli prakticky na nic. Domací byli agresivnější a zejména v prvním poločase měli větší touhu po vítězství. Do první velké šance se prokombinovali domácí ve 20. minutě. Střelu domácího útočníka vykopává z brankové čáry Niessner. Ve 25. minutě nařizuje rozhodčí proti nám nepřímý kop deset metrů od brány za řeči, které slyšel asi jen on. Domácí naskytnuté šance nevyužili, do střely skočil Vojtášek P. a míč zblokoval do zámezí. Ve 30. minutě už se domácí radují. Mezi stopery zůstal osamocený útočník a podel vyběhnutého Martináka rozvlnil síť poprvé - 1:0. Na druhé straně se o jedinou střelu mezi tyče postaral Vojtášek Petr, toho Šenk našel na pravé straně, dostal se do velkého vápna, obešel obránce, střelu na přední tyč kryl domácí golman. Ve 37. minutě zachyboval na levé straně Laurin, domácí přešli rychle do brejku a osamocený hráč na malém vápně lehce hlavičkuje do poodkryté brány - 2:0.

Poločas 2:0

Druhý poločas jsme zariskovali, stáhly obranu na tři a přešli na tři útočníky. V 51. minutě zůstal chvíli nehlídaný mezi obránci Petr Vojtášek a po přihrávce od bráchu Jardu Vojtáška se nemýlil - 2:1. V 64. minutě našel Jirka Kučera ve vápně Honzu Popelku, přiťukl míč pod sebe na Frantu Kučeru a ten svou střelou nedal golmanovi šanci - 2:2. A pro domácí mohlo být ještě hůř. Pumelici Jardy Vojtáška golman neudržel, dorážku Honzy Popelky už ale skvěle pokryl. V 67. minutě šli Haňovice opět do vedení. Domácí útočník si pomohl faulem proti v tu dobu poslednímu obránci Vojtáškovi J., který rozhodčí pustil a lobem překonal Martináka - 3:2. Po té jsme soupeře opět zmáčkly, ale smolná branka z 80. minuty vše rozhodla - 4:2. V 85. minutě ještě nastřelil Jirka Kučera po centru Vojtáška P. tyč.

Záměrně se nevymlouváme na rozhodčí,  nebudu popisovat co všechno zejména ve druhém poločase rozhodčí předváděl. Proč zkazil fotbalovou neděli našim hráčům a fanouškům a jestli má takové věci vůbec zapotřebí ať si promyslí hlavně on sám. Přesto všechno bylo v našich silách nějaké body získat.