Zápas dvou rozdílných poločasů body nepřinesl

30.09.2019

Velmi špatný první poločas, bez pohybu. Maletín dominoval a do šatny jsme šli naštěstí jen z dvougólovým mankem. Ve druhém poločase se role obrátili. Hosty jsme zamkli na jejch polovině, bohužel jsme dokázali pouze snížit.

SK Paseka - 1.FC Maletín  1:2 (0:2)

Rozhodčí: Kučera - Krpec, Frais

Branky: 80. Kučera F. (p) - 9. Jedelský, 34. Kret

ŽK: 13. Vojtášek, 70. Michalík - 17. Kret, 79. Šikl, 80. Michalčák

ČK: -

Sestava: Martinák - Hloušek, Mauler, Vojtášek P. (C), Kučera J. - Grier, Michalík, Kučera F., Gajdoš (Popelka P.)  - Mako, Vojtášek J.

Absence: Laurin, Popelka J., Lindaur, Raška

Komentář k zápasu:

Prospaný první poločas nás stál dnes body. Maletín vstoupil do zápasu velmi dobře, nás do ničeho nepoustil a sám byl nebezpečný. V 6. minutě střílel Michalčák, Martinák jeho střelu vyráží. V 9. minutě dostal míč za obranu opět Michalčák, přiťukl míč na Jedeleského, který otevíra skóre střelou do prázdné brány - 0:1. Domácí byli jako opařeni, kupili chybu za chybou a Maletín spaloval šance. Ve 20. minutě vyráží Martinák střelu hostujícího kapitána Ševčíka. O chvíli později nastřelil Michalčák břevno. Hustující hráči byli technicky na vysoké úrovni. Ve 25. minutě první náznak šance, ale naposlední chvíli ukopl míč před Makem hostující obránce. Ve 34. minutě nás hostující borci vyškolí při rozehrávce rohového kopu a hostující Kret na zadní tyči přidává druhou branku - 0:2. Ve 35. minutě vypráší rukavice hostujícímu golmanovi z přímého kopu Vojtášek Petr.

Poločas 0:2.

Druhý poločas se hra obrátila na ruby. Domácí se hned od úvodu zakousli do soupeře a do pokutového území lítal jeden míč za druhým. Hosté ale odolávali, náš tlak končil na šestnátce, chyběla finální přihrávka. V 55. minutě hlavičkoval nebezpečně Geier. Poté střílel vedle Mako. Střela Franty Kučery byla zblokována. V 65. minutě vyslal pumelici z přímého kopu Vojtášek Petr, golman z obtížemi vyráží nad. V 79. minutě sestřelil golman Jardu Vojtáška v pokutovém území, následnou penaltu proměnil Franta Kučera. V poslední desetiminutovce byl náš tlak spíše platonický, hosté odolali všem našim výpadům a odvezli si všechny body.