Z Haňovic za 3 body !!

19.08.2019

V Haňovicích jsme začli dobře a z několika šancí v prvním poločase jsme proměnili jedinou (Geier). Ve druhém poločase pokračoval festival zahozených šancí a soupeř nás potrestal z penalty a po nastřeleném břevnu mohl jít dokonce do vedení. Gol Kuby Lindaura rozhodl o dalších bodech pro náš tým. V poslední minutě zvyšoval do prázdné brány Kuba Michalík.

SK Haňovice - SK Paseka  1:3 (0:1)

Rozhodčí: Habermann - Januš, Přenosil

Branky: 56. Uvízl (p) - 38. Geier, 70. Lindaur, 89. Michalík

ŽK: - 16. Hloušek, 61. Kučera F., 83. Vojtášek J.

ČK: -

Sestava: Martinák - Hloušek, Mauler, Vojtášek P., Gajdoš (66. Kučera J.) - Lindaur, Kučera F., Vojtášek J., Michalík - Geier, Mako (83. Pospíšil)

Absence: Popelka P., Popelka J., Raška

Komentář k zápasu:

Mužstvo jelo do Haňovic s jasným cílem a to bylo vítězství. I přesto, že se zápas hrál v úmorném vedru, bylo k vidění spousta gólovývh příležitestí. Ve 3. minutě promáchl Vojtášek P., naštěstí pro nás byl u míče dříve Martinák než domácí útočník. V 10. minutě si naběhl za obranu Mako, domácí golman včasným skokem pod nohy šanci překazil. V 15. minutě šli domácí v přečíslení 3 na 2, domácí hráč ale zakončuje hodně vedle. Poté střílí Michalík, jen doprostřed brány. Ve 39. minutě jdeme do vedení po ose Michalík - Kučera F. - Geier, kdy posledně jmenovaný přehazuje golmana - 0:1. Těsně před poločasem vystřelil tvrdě Franta Kučera, míč letí těsně vedle.

Poločas 0:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně. Dvě dobé šance měl Jarda Vojtášek, obě jeho střely letěly bohužel těsne nad. V 50. minutě se dostával do dobré příležitosti Geier, ale místo střely volil přihrávku do boku na Lindaura, který střílí jen do rukavic golmana. V 58. minutě po zmatku v našem pokutovém území, kdy se nedohodli naši stopeři se píská penalta pro domácí. Domácí kapitám Uvízl ranou pod břevno vyrovnává - 1:1. Rázem byli na koni domácí. Po standartce se dostávájí do další šance, Martinák vyrazil míč, ten si našel opět domácí hráč a hlavičkou orazítkoval břevno. V 68. minutě prošel půl hřiště Haňovický Uvízl, dostal se až k Martinákovi, který jeho sólo zavčas utnul. V 70. minutě střídající Jirka Kučera našel ve vápně Lindaura, který si se svou příležitosti věděl rady - 1:2. Hned na to byl ve 100% šanci Geier, nastřelil pouze ležícího golmana. Domácí měli v závěru několik rohů, z jednoho takového pláchnul i s míčem přes celé hřiště Michalík a protože byl domácí golman v naší šestnátce, zakončuje do prázdné - 1:3.

Připisujeme si velmi důležité vítězství, které bude potřaba potvrdit v dalšík kole doma s Náměští.