Vydřená výhra proti Bělkovicím

23.04.2018

I přes absenci několika důležitých hráčů se nám podařilo vydolovat maximum a připsali jsme si důležité body do vyrovnané tabulky.

SK Paseka - SK Bělkovice-Laštany   2:1 (1:0)

Rozhodčí: Jílek - Heger, Svoboda

Branky: 7. Janoušek, 67. Popelka J.

ŽK: 62. Hloušek, 83. Kučera F.

ČK: -

Sestava: Martinák - Vojtášek P., Niessner, Hloušek - Kučera J., Geier, Vojtášek J., Mako K. - Popelka P., Popelka J. (70. Kučera F.), Janoušek

Absence: Moravec, Laurin, Mako J., Demeter

Problémy se sestavou hlásila domácí kabina před zápasem. Trenér Hledík se musel obejít bez Laurina, Moravce, Maka J. a Demetera. Na lavce byl jediný Franta Kučera, který se vrací po zranění.

Do utkání jsme vstoupili v rozestavení 3-4-3 a hned v úvodu zápasu jsme z tohoto útočného stylu vytěžili branku. Na dlouhý pas Niessnera si naběhl Janoušek a střelou na zadní tyč nedal golmanovi šanci - 1:0. V 15. minutě nám zatrnulo, Martinák neodhadl odskok míče a na poslední chvíli ho konečky prstů vyškrábl na roh. V 20. minutě hlavičkoval těsně vedle po rohovém kopu Niessner. Po dalším nákopu Niessnera za obranu střílí opět Janoušek, tentokrát do břevna. Hosté zahrozili dvěmi tečovánými střelami se kterými si Martinák poradil.

Poločas 1:0.

Druhý poločas jsme začli aktivně, postupem času nám ale začly docházet síly a soupeř přebral otěže nad středem pole. V 55. minutě se ve skrumáži nejlépe zorientoval Vojtášek J., jeho střela mířila pouze do zad Honzy Popelky, který tak zabránil jasné brance. V 60. minutě přišel trest za pasivitu. Na rohový kop si naběhl Vrána a vyrovnal stav zápasu - 1:1. Hosté se z vyrovnání neradovali dlouho. Po sedmi minutách vrací odražený míč zpátky do šestnáctky Vojtášek P., kde nechali hosté trestuhodně volného Honzu Popelku, který z otočky posílá míč mimo dosah golmana hostí - 2:1. Hosté byli ve druhém poločase o něco lepší, ale vážnější situaci si nevytvořili. Domácí měli naopak několik slibných brejků, které ale brankou neskončili.