Vydřeli jsme první body

12.08.2019

První poločas patřil spíše hostům, kteří neproměnili penaltu, nastřelili tyčku a do třetice už svou šanci proměnili ve vedoucí branku. Ve druhém poločase domácí přidali a zaslouženě vzhledem k pruběhu vyrovnali krasnou střelou Lindaura. Na penalty jsme byli šťastnější a připsali si bod na víc.

SK Paseka - SK Bělkovice 1:1 (0:1) na penalty 4:3

Rozhodčí: Šrejma - Chládek, Lepka

Branky: 83. Lindaur - 21. Vinkler T.

ŽK: - 23. Jurečka, 33. Hložánka, 87. Valtr J.

ČK: -

Sestava: Martinák - Hloušek, Mauler, Vojtášek (C), Gajdoš - Lindaur, Kučera F., Vojtášek J., Kučera J. (69. Pospíšil) - Mako, Geier

Absence: Popelka P. (nemoc), Laurin (zranění), Raška (zranění), Michalík (karty)

Komentář k zápasu:

V prvním domácím zápase jsme přivítali nedaleké Bělkovice, které v prvním kole porazili Hlubočky až na penalty, když ztratili tříbrankové vedení.

V úmorném vedru se hrál poměrně útočný fotbal. V páté minutě si narazil míč Geier se staronovou tváří v našem týmu Karlem Makem a druhý jmenovaný se dostal až před golmana hostí, kterého ale ve velké šanci nedokázal prostřelit. V 10. minutě měli velkou šanci ke skorování hosté. Jurečka si šikovně počkal na faul v šestnátce a pískala se penalta. Míč si uzmul Tomáš Sklenář a stejně jako před rokem na podzim nevyzrál na Martináka. O pět minut později nastřelují hosté tyč. Svou dobrou pasáž hry korunují hosté brankou, Miroslav Sklenář našel za obranou Tomáše Vinklera, který podel Martináka posílá míč do brány - 0:1. Poté se ještě ocitl v dobré šanci Jurečka, zblízka ale střílí vedle. Dobře zahraný rohový kop nedokázal do sítě dopravit Jirka Kučera ani Petr Vojtášek. Ve 33. minutě našel Vojtášek P. pěkným pasem za obranou Maka, ten už šel sám na bránu, ale byl faulován a hostující obránce dostal "jen" žlutou kartu. Z následného přímého kopu střílí Kučera F. nad. Poté se neujala střela Lindaura ani Jardy Vojtáška a šlo se do kabin.

                                                                    Poločas 0:1.

Druhý poločas už byl ze strany domácích o něčem jiném. Dostali jsme hosty pod tlak a ti se dostávali na útočnou polovinu jen sporadicky. V 55. minutě po rohovém kopu nedosáhl na zadní tyči na míč těsně Mauler. Po rohovém kopu z druhé strany hlavičkuje Jarda Vojtášek těsně vedle, z následného závaru končí pumelice Hlouška mimo tři tyče. V 69. minutě po rychle vhozeném autu pálí Geier do tyče. Domácí posílájí veškeré síly do útoku. V 83. minutě napřáhne z 25ti metrů Lindaur a míč zapadne do šibenice hostující branky - 1:1 !! Zasloužené vyrovnání. O konečném výsledku tak musí rozhodnout penalty. Domácí jsou stoprocentní, naopak hosté zaváhají ve druhé a v páté serii, bod navíc tak zůstává doma.