Vstup do jara se nepovedl

02.04.2018

Úvodní zápas nám ukázal, že je stále na čem pracovat. Domácí hlavně v prvním poločase s větrem v zádech byli jasně lepším týmem a vypracovali si rozhodující náskok a po zásluze si připsali všechny 3 body.

FK Bohuňovice - SK Paseka   3:1 (3:1)

Rozhodčí: Oulehla - Vrána, Kundrát

Branky: 39. Mako J.

ŽK: 28. Demeter

ČK: -

Sestava: Martinák - Hloušek, Janoušek (66. Popelka J.), Niessner, Demeter (46. Popelka P.) - Geier, Kučera F. (Kučera J.), Vojtášek J., Mako K. - Vojtášek P. (C), Mako J.

Absence: Laurin

Komentář k utkání bude v úterý.

Hodnocení zápasu trenérem:

Takové utkání se nehodnotí moc dobře, domácí si od úvodního hvizdu šli za vítězstvím .Skvělým pohybem na těžkém terénu a napadáním třemi či čtyřmi hráči nám nedovolili skoro nic. Naši hráči (až pár výjimek) působili ospalým dojmem, celé utkání se rozhodlo mezi 25. a 35. minutou kdy jsme zcela zkolabovali. Nedokázali jsme si přihrát, odkopnout míč do zázemí prostě totální deka. Toho domácí dokázali využít a třemi brankami během těchto deseti minut utkání rozhodli. Ve 39. minutě dokázal Honza Mako snížit, ale to bylo na dlouhou dobu vše. Druhá půle již byla vyrovnanější kdy se vystřídaly šance na obou stranách ovšem již bez branek. Domácí si výhru zcela zasloužili a my bychom se měli zamyslet nad výkonem, který jsme předvedli. Omluvit se fanouškům budeme moci v domácím utkání s týmem Haňovic zlepšenou hrou a ziskem tří bodů ...