V Náměšti se nám nedařilo...

30.04.2018

Šest absencí poznamenal nepodařený výsledek v Náměšti na Hané. Desítku hráčů doplnil Rosťa Bednář, Jarda Kučera a Petr Babík. Za což jim patří dík. Jarda Kučera dokonce zařídil jedinou naši branku.

Náměšť na Hané - SK Paseka   5:1 (2:0)

Rozhodčí: Langhammer - Straka, Šrejma

Branky: 82. Kučera Jaroslav

ŽK: 71. Mako K.

ČK: -

Sestava: Martinák - Vojtášek P., Niessner, Hloušek - Kučera J., Geier, Vojtášek J., Kučera F. - Bednář, Popelka J. (66. Kučera Jar.), Mako K. (77. Babík)

Absence: Moravec, Laurin, Mako J., Demeter, Janoušek, Popelka P.

Hodnocení trenéra:

Začátek utkání v Náměšti byl podle našich představ, soupeře jsme zatlačili před jeho šestnáctku a vytvořili jsme si do páté minuty tři vyložené brankové šance. Naše neschopnost zakončit tyto šance brankou jakoby předeslala jakým směrem se bude zápas vyvíjet, potvrdilo se otřepané klišé - nedáš dostaneš. Po řadě fatálních chyb v rozehrávce jsme domácím namazali během 15 minut na dvě branky, což nás na dlouhou dobu úplně paralyzovalo a nic se nedařilo. Konec poločasu už se náš herní projev opět zlepšil a přišly i šance, ale neschopnost v zakončení pomáhala domácím. Druhá půle byla již jen křeč, hráči to podvědomě zabalili a čekali na konec tohoto utrpení. Domácím vyšlo vše na co sáhli a to se plně ukázalo během čtvrt hodinky mezi 57 a 70 minutou kdy naše již rozložené mužstvo třemi dlouhými nákopy a třemi brankami totálně poslali ke dnu. Čestnou branku vsítil hlavičkou po krásném centru P. Vojtáška střídající Kučera Jaroslav. Nebudeme plakat po zpackaném zápase, ale musíme jít dál a doma opět bodovat ...