Rozhovor s trenérem

26.01.2018

Přinášíme Vám rozhovor s novým trenérem Pavlem Hledíkem.

Překvapila Vás nabídka trénovat Paseku ??

Abych řekl pravdu, tak ano, ale bylo to velmi příjemné překvapení.

Váhal jste nebo bylo rozhodnuto hned, že do toho jdete ??

Nějaké kontakty proběhly již na podzim. Já byl rozhodnut hned pro, ale nechtěl jsem nechat tým kterému jsem pomáhal na holičkách a tak jsem tam zůstal do konce podzimní části soutěže, s tím že pokud bude mít Paseka i potom zájem, tak přijdu. Jedna schůzka s Petrem Vojtáškem a dohoda byla na světě :)


Jdete do úplně nového prostředí nebo máte přehled o současném týmu a některých hráčích??

Vždy je to nové prostředí, ale v tomto případě je to trochu jiné. Paseku znám celkem dobře, vždyť jsem se s ní potkával tři roky v soutěži, trénoval jsem totiž v té době Babice. Vždy jsme jí utekli o třídu výš a ona nás vždy následující rok doběhla ( již tady se rodil základ dnešního úspěšného týmu). Co se hráčů týká, tak některé jsem trénoval v jiných týmech ( Jardu Vojtáška v FK Šternberk , Marťu Niessnera a Petera Pajkoše v Babicích ) a některé znám přes fotbal ( Karel Hloušek ) a s těmi, které neznám, osobně se rád poznám během zimní přípravy

Paseka hraje druhým rokem I.A třídu a opět se drží na špici prakticky s místními kluky doplněné o dva, max tři hráče z okolí a všichni to hrají jak se říká za párek. Zamlouvá se Vám, že to klub vede tímto směrem??

Určitě, tento směr je mi velmi sympatický a je až neuvěřitelné, že taková obec má tolik odchovanců a ještě tak kvalitních. V dnešní době v týmech hrávají tak dva, možná tři domácí, jinak jsou to žoldáci, proto patří vedení týmu a samotným hráčům můj velký respekt.

Přemýšlíte nad doplněním mužstva ??

To bych zatím nekomentoval, počkám až jak se podaří udržet stávající kádr a poté budeme s vedením týmu operativně reagovat. Pár zápasů jsem na podzim měl možnost vidět a podle toho si myslím, že tým je vhodně složený a konsolidovaný, nějaké zásahy by asi nebyly na místě. Možná jen doplnit druhého brankaře ať na to není Michal Martinák sám.

Jste trenérem, který upřednostňuje útočný fotbal nebo dává důraz na defenzivu??

Líbil se mi styl, jakým Paseka doposud hrála, takže jednoznačně útočný.

Zimní přestávka byla dlouhá, těšíte se už ??

Je to pro mě nová výzva, tak se samozřejmě těším. Budu se snažit udělat přípravu v rámci možností klukům zajímavou, ale přitom hodně vydatnou :)

Děkujeme za rozhovor a přejeme celému týmu týmu úspěšnou sezónu!!!