Před soustředěním ...

20.02.2019

Již sedmým rokem odjíždí muži na soustředění do Karlova pod Pradědem do Hotelu Kamzík. Výborné běžecké podmínky v okolních kopcích pro nabírání fyzické kondice, tělocvična, posilovna a bazén k dispozici, zkrátka ideální podmínky. Letos bude mít k dispozici trenér i téměř komletní kádr. A jak znám trenéra, plně toho využije :)

Jak je na tom kádr v zimní přípravě

Zřejmě jedinou, ale za to citelnou ztrátou bude pro kabinu odchod Pepi Sívka. Pepa si našel klub v Brně, kde zároveň studuje vysokou školu. Jeho odchod je téměř hotovou věcí.

Kabina přivítala tři nové tváře. Jejich přestupy ještě nejsou uzavřené, ale je to na dobré cestě. Konkurenci v bráně zvýší Pavel Raška, který naposledy působil v Újezdě. Z Dlouhé Loučky jsme přivedli Tomáše Vítka, který se v tréninku jeví velmi dobře, uvidíme co ukážou přípravné zápasy. Třetí do party je Honza Gajdoš, kterého naši fanoušci jistě dobře znají. Honza zkusí přípravu a sám se rozhodne podle toho jak se bude cítit.

Marodka z konce podzimní části se nám také pomalu vyprazdňuje. Peťa Popelka, který nehrál od 30. září už trénuje naplno. Tomáš Weigel, kterého stále trápí svalová zranění, by se měl ukázat na tréninku příští týden. Michal Hloušek je po artroskopii kolene a s tréninkem začne v březnu. Zatím velmi nejasná situace je u Peťu Vojtáška, ten trénuje individuálně, ale stav jeho kolene zatím nenasvědčuje, že by se měl zapojit do jarní části.

První přípravné utkání sehrajeme právě na soustředění:

FC Slavoj Olympia Bruntál - SK Paseka

sobota 23. února   15:00 hod   umělka Bruntál