Máme za sebou první přípravný zápas

26.02.2019

Muži se v neděli vrátili ze soustředění z Karlova pod Pradědem. Zúčastnil se ho téměř kompletní kádr. Trenér Vlado Michalík měl k dispozici 17 hráčů - Martinák Michal, Raška Pavel, Mauler Marek, Laurin Ladislav, Hloušek Karel, Vojtášek Jarda a Petr, Popelka Petr a Honza, Kučera Franta a Jirka, Janoušek Petr, Pospíšil Radim, Bednář Rosťa, Michalík Kuba, Geier Martin a Gajdoš Honza. Na přípravné utkání přijel Vítek Tomáš.

Kluci trénoval třífázově a každý den (3 dny) měli v nohách přes 20 km. Soustředění zakončili přípravným utkáním proti Bruntálu hrající divizi.

FC SO Bruntál - SK Paseka  5:2 (2:0)       branky: Martinák, Geier

sestava: Martinák (Raška) - Laurin, Mauler, Vojtášek J., Kučera J. - Geier, Kučera F., Vítek, Hloušek - Michalík, Janoušek

střídali: Bednář, Gajdoš, Popelka J., Pospíšil

Komentář trenéra:

Na závěr soustředění jsme do Bruntálu přijeli zejména vyzkoušet si nové hráče v našem kádru. Vlivem únavy z větších tréninkových dávek jsem vysoké tempo z naší strany nečekal. Vše se ještě ale zkomplikovalo tím, že proti nám místo rezervy Bruntálu nastoupil kompletní A tým, kterému ten den odřekl zápas Šternberk. Tento rozdíl ale v prvních minutách vůbec nebyl znát. Až postupem času začali domácí utahovat otěže a prosadili se až na rozdíl 3 branek. Prostřídali jsme a začali jsme se prosazovat i my. Snížili jsme až na rozdíl jedné branky. Po té už ale zase dominovali vlivem naší únavy domácí, kteří měli dobrý pohyb a byli velice silní na míči. I když jsme prohráli o 3 branky, tak si myslím, že vzhledem k výše napsanému jsme odehráli velice kvalitní zápas, jenž nám do další práce mnohé ukázal. Chtěl bych touto cestou pochválit hráče za to jak to zvládli odehrát. Po takové zátěži a se soupeřem o dvě třídy výše - klobouček dolů před Vámi.