Cítíme křivdu, ale musíme se soustředit pouze na fotbal

14.05.2018

Jednoduše se necháme rozhodit rozhodčím, začneme diskutovat a nesoustředíme se na fotbal. Ikdyž jsme hráli přes 50 minut v deseti, odehráli jsme velmi slušný druhý poločas. Výkon od kterého už se dá odrazit i k lepším výsledkům.

FK Hlubočky - SK Paseka 4:2 (3:1)

Rozhodčí: Konečný - Brázdil, Brázdil ml.

Branky: 35. Mako K., 79. Kučera F. (p)

ŽK: 16. Mako K., 38. Hloušek, 61. Vojtášek P., 84.Niessner

ČK: 39. Janoušek

Sestava: Martinák - Hloušek. Janoušek, Niessner, Demeter - Geier, Kučera F., Vojtášek J., Mako K. (74. Popelka J.) - Popelka P., Vojtášek P. (C)

Absence: Moravec, Laurin, Mako J., Kučera Jiří, Kučera Jar.

S odhodláním odčinit domácí prohru s Moravským Berounem jsme zajížděli k dalšímu zápasu do Hluboček. A začátek zápasu nasvědčoval tomu, že by to mohlo jít. Ve třetí minutě utekl po pravé straně Vojtášek P., střílí ale pouze doprostřed brány. V 6. minutě přišel jeden z rozhodujích okamžiků zápasu. Vojtášek P. si našel odražený míč v šestnátce, osamocen před golmanem byl faulován zezadu a ... k údivu všech přešel celou situaci rozhodčí Konečný s úsměvem a ukázal hrajte dál. K tomu všemu nás sráží individuální chyby. Ve 14. minutě namazal Franta Kučera domácím do brejku, kteří se nemýlí a jdou do vedení - 1:0. Ve 20. minutě se hezky uvolnil Vojtášek P., jeho střelu do šibenice dokázal golman konečky prstů vyškrábnout na rohový kop. I domácí pálili obrovské šance. Na brankové čáře dvakrát zachraňoval Niessner společně s Demeterem. Ve 35. minutě vyvezl míč Niessner, našel naběhnutého Maka, který s přehledem uklidil míč do sítě - 1:1. Uběhly jen čtyři minuty a měnilo se opět skore. Na půli byl faulován Vojtášek P., rozhodčí si zřejmě spletl strany a se slovy hrej máš míč pustil domácí do útoku, kteří nabídnutou šanci využili - 2:1. To neudržel nervy na uzdě Janoušek, počastoval rozhodčího peprnými slovy a po červené kartě putoval do šaten. Nutno říct, že právem. Ikdyž si s náma rozhodčí pohrává, musíme udržet nervy na uzdě. Domácí využili našeho rozpoložení a do přestávky udeřili i potřetí - 3:1.

Poločas 3:1.

Druhý poločas, ikdyž v deseti, jsme odehráli velmi slušně. Domácí pálili jednu šanci za druhou, my se ale nenechali zahanbit a měli také své šance. Fotbal nahoru dolů se musel líbit. Domácí zakončovali svě stoprocentní šance buď velmi špatně nebo jim stál v cestě výborný Martinák. Na druhé straně několikrát zahrozil Vojtášek P., ke gólovému úspěchu mu vždy chyběl krůček. V 70. minutě hlavičkuje pěkně ale ne důrazně Popelka Petr, golman stačil míč s pomocí břevna vyrazit. V 79. minutě už rozhodčí penaltu po faulu golmana na Honzu Popelku zkrátka písknout musel. Frata Kučera proměnil a vykřesal naději na bod. Zápas rozhodl pěknou střelou z 20ti metrů domácí Krbeček a svou druhou brankou definitivně zlomil odpor hostů.