Fotbalová blamáž...

08.04.2019

Naprosto zasloužený debakl za strašidelný výkon. Vše, co jsme si řekli zůstalo v kabině a zřejmě tam zůstali i samotní hráči, protože po 27. minutách to bylo 3:0 a nebylo co řešit...

SK Náměšť na Hané - SK Paseka  6:0 (3:0)

Rozhodčí: Šteier - Foral, Štěpán

Branky: 10., 14., 27. a 70. Fišara, 60. a 62. Řípa

ŽK: 3. Filípek, 20. Heil, 47. Dostál, 49. Elsner - 32. Popelka J., 48. Geier

ČK: -

Sestava: Martinák - Laurin (27. Raška), Vojtášek J., Mauler, Hloušek - Geier, Kučera F. (63. Moravec), Popelka J., Kučera J. - Janoušek, Pospíšil (46. Popelka P.)

Absence: Vojtášek P., Vítek, Hloušek M., Michalík

Komentář k zápasu:

Není moc co komentovat. Prvních deset minut slušných, hraje se na polovině soupeře. Nedáme šance. Domácí se dostanou poprvé poblíž naší brance, hned je z toho branka a naše hra se sesype jak domeček z karet. Zbytek zápasu byl v jasné režii domácích, kteří si s chutí zastříleli a zvedli sebevědomí do dalších zápasů. Jedinou věc, kterou musíme udělat je zapomenout a dobrými výkony v dalších zápasech se omluvit fanouškům, kteří za námi jezdí v hojném počtu.

Hodnocení zápasu trenéra Vlada Michalíka:

Toto hodnocení se mi nepíše moc dobře. Přiznám se, že jsem si musel dát dva dny odstup abych nepoužíval vulgarismy k našemu výkonu a též, že jsem si musel dát pár panáků po tomto našem strašném výkonu. Naprostá odevzdanost, laxnost, žádná bojovnost a nulové sebevědomí. Nefungovalo vůbec nic a z přítomných na hřišti bylo vidět, že není kdo by to svým příkladem zvrátil, či pozvedl. Nejde se na nic vymlouvat. Vím, že chyběli důležití hráči, ale ideální to nebude nikdy. Všichni, kteří v Pasece hrají, mají na víc než ukazují. Jen je potřeba ukázat srdce bijící za tým. Je to dřina, ale bez ní to nejde. Doufám, že to bylo to pomyslné dno na které jsme si sáhli a že si to celý tým uvědomí. Je na to potřeba zapomenout a jít dál. Vše máme zcela a v klidu ve svých rukách. Fanouškům, kteří za námi přijeli se moc omlouvám za to, co museli zažít při pohledu na hřiště. Nejhorší byl ale fakt, že ať tam byl i z lavičky kdokoliv, výsledek byl totožný.

Spíše než ale omluva ode mě by byla na místě od celého týmu...a to tím nejlepším možným způsobem - vítězstvím v dalším kole.