Jednoduše se necháme rozhodit rozhodčím, začneme diskutovat a nesoustředíme se na fotbal. Ikdyž jsme hráli přes 50 minut v deseti, odehráli jsme velmi slušný druhý poločas. Výkon od kterého už se dá odrazit i k lepším výsledkům.

K už tak početné marodce se přidal před dnešním zápasem Martin Niessner a znovu jsme horko těžko skládali jedenátku hráčů. Strašně se na gol nadřeme, kdež to soupeři tam spadne do čeho kopne.

Šest absencí poznamenal nepodařený výsledek v Náměšti na Hané. Desítku hráčů doplnil Rosťa Bednář, Jarda Kučera a Petr Babík. Za což jim patří dík. Jarda Kučera dokonce zařídil jedinou naši branku.

I přes absenci několika důležitých hráčů se nám podařilo vydolovat maximum a připsali jsme si důležité body do vyrovnané tabulky.

V sobotu 14. dubna odehrajeme 17. kolo FGP studio I.A třídy skupiny A na půdě Řetězárny Česká Ves. Na toto utkání můžete vyjet společně s hráči autobusem.

Úvodní zápas nám ukázal, že je stále na čem pracovat. Domácí hlavně v prvním poločase s větrem v zádech byli jasně lepším týmem a vypracovali si rozhodující náskok a po zásluze si připsali všechny 3 body.

Generálka na jaro se nám vůbec nepovedla a to jak výsledkově tak herně. Soupeř nás přehrál svou agresivitou a presinkem se kterým jsme si nedokázali poradit a po zásluze vyhrál.

Fotbalový klub SK Paseka zve členy, fanoušky, partnery, sponzory a všechny, co se zajímají o fotbal v Pasece na ČLENSKOU VÝROČNÍ SCHŮZI.