Na začátku zimní přípravy by se měl trenérovi Vladovi Michalíkovi hlásit kompletní kádr, který absolvoval podzimní část. Žádné odchody neplánujeme. Otazníky, kdy se zapojí do přípravy, visí nad třemi hráči. S kolenem laborující duo Michal Hloušek a Petr Vojtášek. Se svalovým zraněním zatím bojuje stále Tomáš Weigel. Co se týče posilnění mužstva,...

V nadcházející plesové sezoně pro Vás připravujeme tři akce. Po vánočních svátcích 29. prosince to bude RETRO Party. V lednu tradiční společenský ples SK Paseka a v březnu to bude maškarní ro(c)kovější ples na téma Noc hrůzy.

První jarní předehrávka nám nevyšla podle našich představ a na Konici jsme nestačili. V zimní pauze se nám hlavně musí uzdravitta armáda zraněných, dobře potrétovata vrátit se ještě silnější.

Větru neporučíme, ale možná právě i díky tomu, že jsme byli schopni lépe se adaptovat na tyto podmínky, jsme dokázali vyhrát. O výsledku rozhodly dvě bravůrně zahrané standartky v rozmezí pěti minut Frantou Kučerou a Pepou Sívkem.

Důležité vítězství vykoupené ztrátou dalších dvou hráčů. Petr Vojtášek nedohrál utkání a s poraněným kolenem cestoval do nemocnice a na hřiště se v posledních dvou kolech určitě nedostane. Michalík si po obrdžené červené kartě odpočine minimálně jeden zápas.

SK Paseka pořádá fotbalový zájezd v rámci 12. kola Do České Vsi. Odjezd autobusu je v sobotu 20. října v 11:45 hod od fotbalového hřiště. Začátek utkání v České Vsi je ve14:30 hod.

📢Na našem hřišti dnes začala první etapa vybudování umělého zavlažovacího systému💧 To spočívá v tom, že se vyfrézuje hřiště, nachystá plastové potrubí a všechny elektromagnetické ventily. Druhá etapa konečná, bude na jaře a spočívá v instalaci nádrže a celkového dokončení celého systemu. Vše za finanční podpory Obce Paseka. Děkujeme👌🔝

To nešlo ...

15.10.2018

Nemáme ve zvyku vymlouvat se na rozhodčí, ale tendeční vedení utkání hlavním rozhodčím a jeho asistenta zásadně ovlivnilo celé utkání. Přitom nebylo třeba, Chválkovice disponují velmi kvalitním mužstvem a nepotřebují něčí pomoc. A i přesto že jsme hráli v deseti od 33. minuty proti třinácti, tak se naši kluci semkli a svým výkonem ve druhém...

I přes absenci čtyř důležitých hráčů se kluci semkli a zejména v prvním poločase měli daleko větší počet šancí. Zatímco my se na každou branku nadřeme, soupeři protí nám skorují s lechkostí a do čeho kopnou to skončí v brance. V poslední čtvrthodině jsme selhali a nakonec odjeli s debaklem.