V prvním přípravném zápase jsme porazili starší dorost Uničova 2:1. Na hřišti se objevila hned pětice mladých hráčů o které budeme v tomto přestupovém období usilovat a snad vše dotáhneme do zdárného konce. Jedná se o hráče, kteří převážně skončili v dorostu SK Uničov (Michalík, Mauler, Weigel, Sívek) a jeden hráč ze Šternberka (Pospíšil).

Mužstvo zahájí přípravu na novou sezonu v I.A třídě již pod novým trenérem Vladem Michalíkem, který nahradí Pavla Hledíka. Vzhledem k tomu, že červnové technické přestupy (přestupy bez souhlasu klubu) značně v našem týmu zamíchaly kartami, byli jsme nuceni změnit přestupovou strategii v klubu, která se dotkla i postu trenéra. Pavlovi Hledíkovi...

Nový soutěžní ročník 2018/2019 byl ve čtvrtek 28. června v Olomouci rozlosován. Z krajského přeboru sestoupil do naši skupiny Rapotín. Dubicko se přihlásilo do I.B a díky tomu mohli ze druhého místa I.B třídy postoupit Troubelice. Slavonín byl přesunut do I.A třídy skupiny B a z I.B třídy skupiny C postupuje Leština.

V sezoně 2018 / 2019 nás čekají tři nová mužstva. Do krajského přeboru postoupila Litovel, o soutěž níže padá Moravský Beroun. A do prostějovské soutěže byl zařazen Slavonín. Nově se tak utkáme s Dubickem a Rapotínem (pád z krajského přeboru) a Leštinou (postup z I.B)