První jarní předehrávka nám nevyšla podle našich představ a na Konici jsme nestačili. V zimní pauze se nám hlavně musí uzdravitta armáda zraněných, dobře potrétovata vrátit se ještě silnější.

Větru neporučíme, ale možná právě i díky tomu, že jsme byli schopni lépe se adaptovat na tyto podmínky, jsme dokázali vyhrát. O výsledku rozhodly dvě bravůrně zahrané standartky v rozmezí pěti minut Frantou Kučerou a Pepou Sívkem.

Důležité vítězství vykoupené ztrátou dalších dvou hráčů. Petr Vojtášek nedohrál utkání a s poraněným kolenem cestoval do nemocnice a na hřiště se v posledních dvou kolech určitě nedostane. Michalík si po obrdžené červené kartě odpočine minimálně jeden zápas.

SK Paseka pořádá fotbalový zájezd v rámci 12. kola Do České Vsi. Odjezd autobusu je v sobotu 20. října v 11:45 hod od fotbalového hřiště. Začátek utkání v České Vsi je ve14:30 hod.

📢Na našem hřišti dnes začala první etapa vybudování umělého zavlažovacího systému💧 To spočívá v tom, že se vyfrézuje hřiště, nachystá plastové potrubí a všechny elektromagnetické ventily. Druhá etapa konečná, bude na jaře a spočívá v instalaci nádrže a celkového dokončení celého systemu. Vše za finanční podpory Obce Paseka. Děkujeme👌🔝

To nešlo ...

15.10.2018

Nemáme ve zvyku vymlouvat se na rozhodčí, ale tendeční vedení utkání hlavním rozhodčím a jeho asistenta zásadně ovlivnilo celé utkání. Přitom nebylo třeba, Chválkovice disponují velmi kvalitním mužstvem a nepotřebují něčí pomoc. A i přesto že jsme hráli v deseti od 33. minuty proti třinácti, tak se naši kluci semkli a svým výkonem ve druhém...

I přes absenci čtyř důležitých hráčů se kluci semkli a zejména v prvním poločase měli daleko větší počet šancí. Zatímco my se na každou branku nadřeme, soupeři protí nám skorují s lechkostí a do čeho kopnou to skončí v brance. V poslední čtvrthodině jsme selhali a nakonec odjeli s debaklem.

V domácím prostředí jsme potvrdili tři body z Leštiny a tentokrát porazili FK Bohdíkov 4:2 (2:1). Gólově procitnul Geier (2 branky). Bohužel jsme před dalším zápasem (Bohuňovice) přišli o další dva hráče. Vojtášek P. dostal červenou kartu a ještě hůře dopadl Petr Popelka, který opustil hřiště na nosítkách a následně putoval do nemocnice.

Tři body z Leštiny nebylo vůbec jednoduché získat. Vše jsme si ale zkomplikovali sami. Kdyby jsme proměnili v prvním poločase jen půlku šanci, museli jsme dát minimálně pět branek. Výhra důležitá, ale stále je co zlepšovat.