V neděli nás čekají Bohuňovice

11.08.2017

V neděli ve druhém kole přivítáme na domácím hřišti FK Bohuňovice. Hostům se příliš fotbalové jaro nepovedlo i vinou mnoha zranění, přesto nás čeká soupeř, který už řadu let prokazuje obrovskou kvalitu. Na jejich lavičku se vrácí staronový trenér Petar Aleksijevič. V prvním kole prohráli Bohuňovice na domácím hřišti s Maletínem 1:2.

Domácí kabina hlásí před nedělním zápasem návraty, ale i ztráty. Nejprve to příjemnější. Z ciziny se nám vrátil Franta Kučera a už se zapojil do tréninkového procesu. Stejně tak oproti prvnímu kolu bude připraven Zdena Demeter. Dnes se nám snad podaří dotáhnout přestup Zdenu Šenka a i ten by měl být na neděli připraven. Naopak karetní trest nepustí do hry Petra Janouška a odpočinout si musí kvůli zranění z Bohdíkova i Martin Geier. Stále netrénuje ani Petr Vojtášek, kterého trápí zraněná pata. Uvidíme, zda se dá do neděle do kupy.

neděle 13. srpna 17:00    SK Paseka - FK Bohuňovice                                                               rozhodčí zápasu: Motal Radek - Jelínek Michal, Bašný Petr