Skvělý Martinák jistil výhru v Berouně

15.05.2017

Výborný Martinák v bráně a konec gólového půstu Geiera nám zajistil další důležité body do tabulky.

Rozhodčí: Vrána - Slota, Piták

Branky: 72. a 78. Geier

ŽK: 70. Vojtášek P.

Sestava: Martinák - Laurin, Janoušek, Vojtášek P. (C), Demeter Z. - Vojtášek J., Kučera Jar, Kučera F., Kučera Jiří - Mako (72. Popelka), Geier

Ve 22. kole jsme zajížděli do Moravského Berouna. I přes problémy, keré nás pronásledují se skládáním sestavy, jsme dokázali bodovat v posledních třech zápasech. A pro body jsme přijeli i do Berouna. Zápasu předcházela průtrž mračen a hrálo se tak na velmi těžkém terénu.

Zápas jsme začli aktivně a do statistik zápasu si zapsali první střely mezi tyče, které domácí golman s přehledem zneškodnil. V 10. minutě poprvé zahrozili domácí. Odražený míč přistál na kopačce domácího útočníka Malinovského jehož střela skončila na tyči. Na druhé straně utekl po levé straně Jirka Kučera, ale po jeho slabé střele nemusel golman vůbec zasahovat. Ve 20. minutě využili domácí naši rozhozené obrany a domácí útočník dostal možnost sólového úniku, který mu skvěle zneškodnil v poslední době ve výborné formě chytající Martinák. Ve 25. minutě končí krásná střela Franty Kučery těsně vedle. Další gólovku vymyslel Jarda Vojtášek, ale na jeho přihrávku na malé vápno nedosáhl ani jeden z trojce Geier, Mako a Jirka Kučera. Ve 40. minutě vychytal Geierovu střela z bezprostřední blízkosti domácí golman Baroš. Ve 45. minutě vyráží střelu na zadní tyč Franty Kučery opět výborně domácí golman.

Poločas 0:0.

Začátek druhého poločasu patřil jednoznačně domácím. V 50. minutě vyráží střelu Malinovského Martinák na rohový kop. O pět minut pozdějí střílí tvrdě z dálky domácí Šlížek, jeho střelu Martinák vyráží před sebe kde se jako první k míči dostane Malinovský a ani dorážkou z malého vápna si na výtečného Martináka nepřjde. Hostující obrana stěží odvracela jeden útok za druhým. V 70. minutě se dostal do vápna domácí Lacman, ani ten si na našeho čeroděje v bráně nepřišel. V 72. minutě tak přišel pro domácí krutý trest. Mako se krásně uvolnil na pravé straně, na malém vápně našel volného Geiera, který sice nadvakrát, ale přece, dostal míč do sítě - 0:1. Obdržená branka domácím týmen značně otřásla a zcela vypadli z tempa. Druhá branka tak na sebe nenechala dlouho čekat. Chyby v obraně využil Franta Kučera, potáhl míč do šestnáctky kde předložil míč Geierovi před prázdnou branku - 0:2. Hosté si výsledek už do konce zápasu vklidu pohlídali a dnešní tříbodový zisk je drží stále na výborném čtvrtém místě.