Proti Bohdíkovu jsme si připsali sedmou domácí výhru v řadě

07.05.2017

Důležitá výhra nás udržela v první čtverce a udrželi jsme několika bodový náskok od mužstev, která na nás dotírají.

Rozhodčí: Pospíšil - Vojtek, Kundrát      delegát: Zelík

Branky: 44. Kučera F. (p), 64. Janoušek

ŽK: 27. Kučera Jar., 90. Geier

Sestava: Martinák - Laurin, Janoušek, Vojtášek P. (C), Demeter Z. - Vojtášek J., Kučera Jar., Kučera F., Geier - Mako, Popelka (81. Moravec)

Vyjímečně v sobotu jsme odehráli další domácí utkání. V pondělí nás totiž čeká dohrávka v České Vsi. Nečekalo nás opět nic jednoduchého. Výkony Bohdíkova jsou na jaře velmi slušné a domácí měli velké starosti se sestavou. Horko těžko poskládali celou jedenáctku.

Celý zápas se odehrával spíše v bojovném duchu, ani jedno mužstvo dnes nepřekypovalou kombinační útočnou hrou. Hosté se svoji výškovou převahou zachytávali nakopávané balony a sbíraly i ty odražené, proto se domácí dlouhou dobu nemohli pořádně dostat do hry. Ve 25. minutě jsme poprvé pořádně zahrozili a hned to byla obrovská šance. Mako utekl všem po levé straně, pohrál si s obráncem, jeho střelu z deseti metrů golman stačil vyrazit jen k Popelkovi, jeho střelu do prázdné brány ale ještě stačil zblokovat hostující obránce. Ve 35. minutě golman vyráží prudkou střelu Vojtáška P. z přímého kopu. Ve 43. minutě je v pokutovém území faulován Franta Kučera a sám faulovaný hráč penaltu s přehledem proměňuje - 1:0. Před poločasem se velké šance dostal hostující Reichl, kdy se dostal k odraženému míči a z hranice šestnáctky střílí těsne vedle.

Poločas 1:0.

Druý poločas přinesl zlepšenou hru domácích a větší vzruch před hostující brankou. V 55. minutě proletěl přímý kop Vojtáška P. z pravé strany těsně nad. V 64. minutě otřel Vojtášek P. svou střelu o hostujícího obránce od něhož se odráží míč na malé vápno kde se jako první objeví Janoušek a posílá míč pod břevno - 2:0. V 70. minutě se v chumlu hráčů před hostující brankou nejlépe zorintoval Popelka a krásnou patičkou ve vzduchu přestřeluje branku. V 75. minutě propádává mezi rukama centrovaný míč Martinákovi, který končí těsně vedle naší branky. Poklidné vítězství se v 88. minutě mění na mírné drama. Hostující útočník Hatoň po běžném souboji rameno na rameno padá v pokutovém uzemí a píská se penalta. Hosté sice snižují na 2:1 ale na závěrečný nápor už se nezmohli. Připsali jsme si tak sedmé domácí vítězství v řadě a v pondělí nás čeká dohrávka v České Vsi.