Najeli jsme na vítěznou vlnu, odnesla to Náměšť.

11.09.2017

Proti Náměšti jsme si připsali třetí výhru v řadě a poskočili tak na páté místo. Zlom přišel na konci prvního poločasu, kdy Petr Vojtášek vstřelil 2 branky (41. a 45. minuta) a zajistil svému týmu pohodlné poločasové vedení 3:0.

Rozhodčí: Boháč - Slota, Doležal

Branky: 3. Janoušek, 41. a 45. Vojtášek P., 70. Vojtášek J. - 65. Fišara

ŽK: 85. Popelka J.

ČK: -

Sestava: Martinák - Laurin, Niessner, Demeter (73. Popelka P.), Hloušek - Mako K. (79. Kučera J.), Kučera F., Šenk, Vojtášek J. - Vojtášek P. (C) (58. Geier), Janoušek (78. Popelka J.)

Proti Náměšti jsme chtěli potvrdit dobrý výkon a hlavně tři body z Bělkovic. Plán jsme začli plnit hned ve 3. minutě. Karel Mako zatáhl míč po levé straně, předložil ho do vápná ideálně Janouškovi, který neměl problém rozvlnit síť - 1:0. V 5. minutě našel dlouhým výkopem Martinák rozběhnutého Janouška, kerý před sebe nepustil ani jednoho ze dvou bránicích obránců, ale z malého vápna hostujícího golmana neprostřelil. V 8. minutě si za naši obranu naběhl hostující záložník, naštěstí ho zradilo zpracování a Martinák nebezpečí zažehnal. Ve 22. minutě se dostal hostující záložník osamocen až na malé vápno, jeho slabá střela míří přímo do Martináka. Ve 32. minutě střílí nebezpečně Franta Kučera, golman vyráží na roh. Ve 40. minutě vyráží golman přímý kop Šenka, k vyraženému míči dobíhá Petr Vojtášek a z nulového úhlu prostřeluje golmana - 2:0. V poslední minutě prvního poločasu návádí míč Petr Vojtášek, na hranici šestnáctky si narazí se Šenkem a z první posílá míč pod břevno - 3:0.

Poločas 3:0.

Druhý poločas začal velkou šancí domácích. Janoušek prodlužuje dlouhý výkop Martináka za sebe, tam si nabíhá Vojtášek P., dělá kličku golmanovi, ale padá a míč do brány nedopraví. Rozhodčí píská penaltu. Petr Vojtášek ale po dohodě s rozhodčím penaltu odvolává. V 53. minutě dochází k ošklivému střetu mezi kapitány obou mužstev, kdy se po rohovém kopu střetnou hlava na hlavu. Hůř z toho vychází domácí kapitán, který musí v nefotbalové pozici na nosítkách opustit hřiště a být vystřídán. V 60. minutě střílí z malého vápna vedle hostující útočník. V 65. minutě využívá chyby v naši obraně hotující Fišara a snižuje na 3:1. V 70. minutě prostřeluje Jarda Vojtášek vše co mu stojí v cestě a zvyšuje opět na rozdíl tří branek - 4:1. V 89. minutě našel Geier ve vápně Jirku Kučeru jehož střelu golman vyráží k Šenkovi, jeho dorážku chytá hostující brankář na brankové čáře. V 90. minutě posílá Jarda Vojtášek pěknou přihrávku na Honzu Popelku, který střílí těsně vedle.