Litovel v celém zápase dominovala a vyhrála zcela zaslouženě.

Branky: 18. Kohout, 30. Bednář, 60. Navrátil, 83. Krajc, 85. Kvapil

ŽK: 88. Kučera - 59. Janoušek, 69. Niessner

ČK: -

Sestava: Martinák - Laurin, Niessner, Janoušek, Demeter - Vojtášek J. - Šenk, Kučera J., Kučera F., Mako K. (74. Popelka P.) - Geier

Absence: Vojtášek P., Hloušek, Popelka J.

Zápas u lídra soutěže nám vůbec nevyšel. Domácí měli zápas od první minuty pod kontrolou a byla jen otázka času ve které minutě otevřou skore. V 10. minutě se na malém vápně ocitl osamocený domácí Krajc, Martinák ale skvělým zákrokem otevřít skore domácím nedovolil, zatím ... V 18. minutě už byl na dorážku Kohouta z malého vápna krátký - 1:0. Všechny naše akce končily ještě před šestnáctkou domácího týmu. Měli jsme brejkové situace, které vypadaly slibně, ale finální přihrávku jsme za celý zápas nevymysleli ani jednu. Ve 30. minutě se do odaženého míče vložil Bednář a jeho střela skončila v šibenici Martinákovi brány - 2:0. Michal Martinák předvedl do konce poločasu ještě dva dobré zákroky a do kabin jsme odcházeli s dvoubrankovým mankem.

Poločas 2:0.

Ve druhém poločase jsme se přece jen dostali více do hry, kloudnou útočnou akci nebo ohrožení domácí brány střelou za hranici šestnáctky jsme se nedočkali. Zatím se nedokážeme vyrovnat s absencí zraněného Petra Vojtáška, v útočné fázi nejsme vůbec nebezpeční. V 60. minutě utnul veškeré naše naděje na bodový zisk třetí brankou v naší síti Navrátil - 3:0. První střelu mezi tři tyče vyslal v 81. minutě po přihrávce Demetera na domácího golmana Geier, ten jeho střelu vyškrábl na rohový kop. V poslední desetiminutovce jsme ještě dvakrát inkasovali a odvezli si pověstného bůra, za předvedený bojácný výkon zaslouženě ...