Hlubočky byly nad naše síly

25.09.2017

Domácí měli dobrý vstup do utkání a ve druhé minutě se ujali vedení. Hosté ale dokázali do poločasu výsledek otočit. S postup času se hrací plocha zhoršovala, což vyhovovalo bojovnějším Hlubočkám a po zásluze si odvezli všechny body.

Rozhodčí: Křepský - Pospíšil, Bartůněk

Branky: 2. Mako K. - 36. Dulin, 43. Karas, 80. Strýček

ŽK: 67. Janoušek, 83. Geier - 32. Nguyen, 72. Goldscheid, 91. Pudil

ČK: -

Sestava: Martinák - Laurin (46. Demeter), Janoušek, Niessner, Hloušek - Mako K., Kučera F., Šenk (81. Vojtášek P.), Vojtášek J. - Popelka J. (68. Popelka P.), Geier

Bez stále zraněného Vojtáška Petra a Jirku Kučeru jsme na našem hřišti přivítali FK Hlubočky. Domácí se šňůrou čtyř vyhraných zápasů v řadě v zádech, hosté naopak v minulém kole jako první dokázali obrat o body do té doby suverení Maletín.

Vstup do zápasu se nám vyvedl nadmíru a ve druhé minutě jdeme do vedení. Jarda Vojtášek našel dlouhým pasem Karla Maka (v tomto zápase jasně nejlepší hráč domácích), který obstřeluje golmana hostí a ujímáme se vedení - 1:0. V desáté minutě dostal nalito proti noze hostující Goldscheid, jeho střelu z osmi metrů skvěle chytá Martinák. V 17. minutě si narazí Jarda Vojtášek míč s Frantou Kučerou, prvně jmenovaný zatáhne míč po lajně a posílá prutký míč před bránu, který vyrazí golman jen před sebe na šestnáctku, střela číhajícího Geiera těsně míjí opuštěnou branku. Ve 36. minutě vyšla pěkná akce hostům. Goldscheid pěkne uvolnil kolegu z útoku Dulina, který střelou na zadní tyč vyrovnává - 1:1. Ve 43. minutě jsme absolutně nepohlídali rohový kop hostů, kteří nás za to krutě ztrestali brankou do šatny - 1:2.

Poločas 1:2.

Ve 47. minutě vyráží prudký centr hostující golman jen do noh Honzy Popelky, který nebyl zcela zorintovaný kde je míč, ale žádná větší šance z toho nebyla. V 56. minutě chytá dobrou šanci hostujícího záložníka Martinák. V 59. minutě po zaváhání Janouška nás drží ve hře dobrým zákrokem opět Martinák. V 64. minutě se dostává do šestnáctky Geier, ale místo přihrávky na volného Maka, volí střelu, která končí nad. V 74. minutě hlavičkuje Niessner těsně vedle. V 80. minutě prostrčil hostující kapitán Ferenčík míč mezi obránci na Strýčka, který sice na třikrát ale přece, dostal míč do brány. Domácí zcela otevřeli hru a hosté chodili do jednoho brejku za druhým. Ale svou nešikovností další branku přidat nedokázali. Domácím se hra tentokrát vůbec nedařila a hosté si asi zaslouženě odváží všechny body. Je před námui ještě dost zápasů, hlavu vzhůru a jedeme dál.