Demolice v Moravském Berouně

17.09.2017

Po prvním poločase by asi nikdo neřekl, že konečný výsledek bude tak jednoznačný. První půlka byla vyrovnaná, domácí byli dokonce prvních dvacet minut lepší. Ale ve druhém poločase se jejich hra zcela sesypala a hosté dávali jeden krásnější gól než druhý.

Rozhodčí: Molík - Kylar, Chládek

Branky: 63. Hlaváč - 34.,53. a 78. Šenk, 64. Vojtášek J., 67. Niessner (p), 70 Geier, 83. Popelka P.

ŽK: 30. Machala, 32. Lacman - 21. Vojtášek J., 74. Mako K.

ČK: -

Sestava: Martinák - Laurin, Janoušek, Niessner (C), Hloušek - Mako (Popelka P.), Šenk, Kučera F., Vojtášek J. - Geier, Kučera J. (69. Popelka J.)

Hosté jeli do Moravského Berouna potvrdit vzrůstající formu a nedovolit trapícímu se domácímu celku jakýkoliv bodový zisk. Menší komplikace byla absence Zdeny Demetera a zranění Petra Vojtáška.

Těžký terén vyhovoval více silově vybaveným domácím a kombinační hře hostům toto počasí moc nepřálo. A byli to právě domácí, kteří v první dvacetiminutovce udávali tempo. Několik slibných útočných akcí vedli domácí hlavně po pravé straně, ale buď skvěle zasáhl Martinák nebo se domácí o příležitost připravili vlastní chybou. První pěkná akce, kterou hosté vykombinovali po zemi skončila  brankou, Jirka Kučera prostrčil míč mezi obránci na Šenka a ten ho poslal podel vyběhnutého brankáře do branky - 0:1. Více toho první poločas opravdu nenabídl.

Poločas 0:1.

Druhý poločas začal krásnou střelou Hlaváče z 25ti metrů, Martinák se ale vyznamenal a střelu vyrazil na rohový kop. V 53. minutě se Zdena Šenk prokličkoval přes tři obránce, položil si i golmana a zvýšil naše vedení - 0:2. V 63. minutě našli domácí dlouhým autem ve vápně Hlaváče, který se pokusil o střelu přes hlavu a padající míč na brankové čáře se snaží vyhlavičkovat mimo bránu Jarda Vojtášek, míč se ale od tyče odráží do sítě - 1:2. Hned o minutu později ale odmítl jakékoliv drama Jarda Vojtášek, jeho spíše odkop přeskakuje golmana a končí v síti - 1:3. Tato branka domácí položí a na hřišti už dominuje jedno mužstvo. V 67. minutě zvyšuje s přehledem z penalty Niessner - 1:4. V 70. minutě posílá Šenk přihrávku přes celou šestnáctku na Geiera, který se z první vloží do míče a krásnou střelou vymete šibenici domácí branky - 1:5. V 78. minutě završeje Zdena Šenk hattrick - 1:6. Tečku za utkáním udělá svou první brankou v I.A Peťa Popelka, který si posadí obránce na zadek a podel brankaře završuje výbornou druhou půli - 1:7.