Bohdíkov odjel s prázdnou !

06.11.2017

Další výhra znamená postup na třetí místo se zápasem k dobru a možnost přezimovat na druhé příčce. Bohdíkov zejména v prvním poločase ukázal, že právem okupuje přední příčky. Nám se povedl vstup do druhého poločasu, po 12. minutách jsme si vytvořili dvou brankové vedení a o zápase bylo prakticky rozhodnuto.

Rozhodčí: Vojtek - Dorušák, Kučera

Branky: 46. Vojtášek P., 57. Niessner (p), 78. Geier

ŽK: 45. Vojtášek J., 51. Laurin, 68. Kučera J., 79. Šenk - 58. Kaňák, 85. Šarnik

ČK: -

Sestava: Martinák - Hloušek, Niessner, Demeter, Laurin - Kučera J., Vojtášek J. (78. Šenk), Kučera F., Geier (86. Popelka J.) - Mako K. (81. Popelka P.), Vojtášek P. (57. Janoušek)

Absence: -

V první jarní předehrávce jsme přivítali na našem hřišti dosavadní překvapení soutěže - FK Bohdíkov. Do základní sestavy domácích se po měsíci a půl vrátil po zranění Petr Vojtášek. Před zápasem jsme minutou ticha uctily památku zesnulého pana Macháčka - našeho velkého fandu. Toto vítězství je především pro něj...

Hosté do utkání vstoupili velmi dobře a hned od úvodu  dokazují, že neokupují přední příčky jen tak náhodou. V 8. minutě se objevuje sám před Martinákem hostující hráč, jeho střelu z malého vápna ale skvělým zákrokem vyráží. V 15. minutě se k odraženému míči na hranici šestnáctky dostavá hostující Reichl a jeho volej z první míří těsně nad. Třetí varování pro domácí přišlo ve 25. minutě. Hostující záložník už překonal křížnou střelou Martináka za kterým stál ale Niessner a kazí hostům gólovou radost. V první velké šanci domácích se ocitl Franta Kučera, dostal se k odraženému míči na hranici šestnáctky, jeho střelu dokázal golman vyrazit.  Ve 30. minutě provětral rukavice hostujícího golmana paradní střelou Mako. Další pěknou pumelici z dálky vyslal na bránu soupeře Niessner, golman tygřím skokem vyráží míč na roh. Hosté se nenechali zahanbit, a střela hostujícího záložníka z 20 metrů končí těsně vedle levé tyče Martinákovi branky.

Poločas 0:0.

Do druhého poločasu naopak vletěli domácí jako uragán. Neuběhla ani minuta a měnilo se skóre. Centr z pravé strany prodlužuje Jarda Vojtášek za sebe na navrátilce do základní sestavy Petra Vojtáška a pro toho už nebyl problém poslat míč do brány - 1:0 !! Hosty inkasovaná branka evidentně vyvedla z míry a už nebyli tak nebezpeční jako v poločase prvním. Domácím vyšlo střídání v 57. minutě, to šel na plac Janoušek za Petra Vojtáška a hned o minutu později zařídil nový hráč na hřišti Janoušek pokutový kop. Ten proměnil Niessner a bylo to 2:0. Domácí pokračovali ve výborném výkonu ve druhém poločase, vyrovnali se hostům v bojovnosti i tvrdosti a kontrolovali hru. V 78. minutě jsme přidali po nejhezčí akci zápasu třetí branku. Na dva doteky jsme přesunuli hru po ose Hloušek - Mako - Geier hru zprava do leva a posledně zmiňovaný proměnil svůj samostatný nájezd jako mazák dloubáčkem přes padajícího golmana - 3:0. Tato výhra nás posunuje na třetí příčku se zápasem k dobru.

V neděli 12. listopadu přivítáme v dohrávce 13. kola SK Chválkovice. Výkop ve 14:00 hod. Pokud zvládneme i tento zápas, přezimujeme na druhém místě za vedoucí Litovlí. Srdečně Vás zveme na poslední zápas tohoto roku.