Po prvním poločase by asi nikdo neřekl, že konečný výsledek bude tak jednoznačný. První půlka byla vyrovnaná, domácí byli dokonce prvních dvacet minut lepší. Ale ve druhém poločase se jejich hra zcela sesypala a hosté dávali jeden krásnější gól než druhý.

Proti Náměšti jsme si připsali třetí výhru v řadě a poskočili tak na páté místo. Zlom přišel na konci prvního poločasu, kdy Petr Vojtášek vstřelil 2 branky (41. a 45. minuta) a zajistil svému týmu pohodlné poločasové vedení 3:0.

UNEX Cup 2017

04.09.2017

Unex, a.s. pořádá ve spolupráci s SK Paseka turnaj v malé kopané v pátek 15.9.2017 - UNEX CUP 2017. Přijďte se podívat a fandit nejen paseckým borcům :-) Bohaté občerstvení zajištěno!

Stejně jako v předešlých zápasech jsme museli dotahovat vedení soupeře. V prvním poločase jsme na hřišti dominovali, vyrovnali skore a ve druhém poločase přidali další dvě branky. Hosté ještě minutu před koncem snížili na rozdíl jedné branky, síly na vyrovnání už neměli.

V Haňovicích jsme už po několikáté prospali první poločas a museli jsme dotahovat dvougolové manko. To se nám stejně jako s Bohuňovicemi podařilo. Ale po dalších dvou brankách jsme odjížděli bez bodu.

Haňovice prošly v létě velkou obměnou kádru. Několik hráčů přetáhl do Litovle bývalý hráč a trenér a současný trenér Litovle Kohout. Matador Zavadil se vrátil do rodných Pňovic. Naopak z Mohelnice si přivedl několik mladých nadějí nový trenér Petr Strupek. Haňovice vyšly z prvních dvou zápasů bez bodu. Ikdyž Konice (0:2) a Maletín (1:6) budou tento...

Nově od letošní sezony jsou účastníci I.A tříd povinni pořizovat videozáznam utkání. Pro kluby to znamená nemalé finanční náklady. Naopak pro Vás, fanoušky, je to jistě pozitivní zpráva. Na sestřihy toho nejdůležitějšího z daného domácího zápasu se budete moci podívat zpětně. Všechna videa budou k dispotici na našem youtube kanále.