Po sedmi domácích výhrách v řadě na našem hřišti uspěli Haňovice. Byli jsme sice po celý zápas lepším týmem, ale naše trápení v neproměňování šáncí na jaře pokračuje.

Dohrávka 19. kola skončila dělbou bodů. V prvním poločase nás několika výbornými zákroky a chycenou penaltou podržel Martinák. Na vedoucí branku domácích odpověděl Vojtášek P. a bod navíc získali domácí v penaltovém rozstřelu.

Na hřišti současného lídra jsme vyválčili bod za prohru 3:2 po penaltách. Zápas, ve kterém jsme nezačali vůbec dobře a velmi rychle prohrávali 2:0, jsme dokázali dotáhnout výsledek do nakonec zaslouženého remízového konce. O vítězi rozhodly penalty.

Odložené utkání mužů v České Vsi bude mít vliv i na domácí utkání s Bohdíkovem. Toto utkání odehrajeme vyjímečně doma v sobotu aby hráči nemuseli odehrát dvě utkání ve dvou dnech.

Zápas 19. kola SK Řetězárna - SK Paseka se v původním termínu neděle 23. dubna od 14:00 hod neodehraje !! Jak můžete vidět na fotografii, hřiště v České Vsi opravdu není způsobilé k tomu, aby se na něm tento víkend odehrálo další kolo Alea sportswear 1.A třídy sk. A.

V Bohuňovicích jsme odehráli výborný zápas, který nám ale body nepřinesl. Domácí vytěžili z minima maximum a po dvou našich hrubých chybách se mohli radvat ze tří bodového zisku.

V neděli nás čekají FK Bohuňovice. Po Hlubočkách nás čeká další soupeř, se kterým jsme se střetávali i za našeho působení V I.B třídě. Od té doby se ale mnohé změnilo. Bohuňovice za těch pár sezón udělali velký herní posun, a dnes patří k tomu nejlepšímu co I.A třída nabízí. Na začátku jarní části vede našeho soupeře jako...