Velmi důležité body jsme získali na horké půdě v Maletíně. Domácí ve druhém poločase spálili několik šancí a v 88. minutě pro ně přišel trest z kopačky Niessnera. V penaltové loterii se nemýlil ani jeden z našich střelců a připsali jsme si tak bodík navíc.

Family Run

26.09.2017

SK Paseka společně s obcí Paseka pořádá charitativní běh "FAMILY RUN" na podporu "ŠANCE" (sdružení rodičů a přátel onkologicky a hematologicky nemocných dětí při dětské klinice ve FN Olomouc).

Domácí měli dobrý vstup do utkání a ve druhé minutě se ujali vedení. Hosté ale dokázali do poločasu výsledek otočit. S postup času se hrací plocha zhoršovala, což vyhovovalo bojovnějším Hlubočkám a po zásluze si odvezli všechny body.

Po prvním poločase by asi nikdo neřekl, že konečný výsledek bude tak jednoznačný. První půlka byla vyrovnaná, domácí byli dokonce prvních dvacet minut lepší. Ale ve druhém poločase se jejich hra zcela sesypala a hosté dávali jeden krásnější gól než druhý.

Proti Náměšti jsme si připsali třetí výhru v řadě a poskočili tak na páté místo. Zlom přišel na konci prvního poločasu, kdy Petr Vojtášek vstřelil 2 branky (41. a 45. minuta) a zajistil svému týmu pohodlné poločasové vedení 3:0.

UNEX Cup 2017

04.09.2017

Unex, a.s. pořádá ve spolupráci s SK Paseka turnaj v malé kopané v pátek 15.9.2017 - UNEX CUP 2017. Přijďte se podívat a fandit nejen paseckým borcům :-) Bohaté občerstvení zajištěno!