V Haňovicích jsme už po několikáté prospali první poločas a museli jsme dotahovat dvougolové manko. To se nám stejně jako s Bohuňovicemi podařilo. Ale po dalších dvou brankách jsme odjížděli bez bodu.

Haňovice prošly v létě velkou obměnou kádru. Několik hráčů přetáhl do Litovle bývalý hráč a trenér a současný trenér Litovle Kohout. Matador Zavadil se vrátil do rodných Pňovic. Naopak z Mohelnice si přivedl několik mladých nadějí nový trenér Petr Strupek. Haňovice vyšly z prvních dvou zápasů bez bodu. Ikdyž Konice (0:2) a Maletín (1:6) budou tento...

Nově od letošní sezony jsou účastníci I.A tříd povinni pořizovat videozáznam utkání. Pro kluby to znamená nemalé finanční náklady. Naopak pro Vás, fanoušky, je to jistě pozitivní zpráva. Na sestřihy toho nejdůležitějšího z daného domácího zápasu se budete moci podívat zpětně. Všechna videa budou k dispotici na našem youtube kanále.

Skvělý obrat !!! Branky Honzy Popelky z 86. a 89. minuty rozhodly, že důležité tři body zůstaly doma. Ikdyž to po prvním poločase, který jsme prohráli 0:2 nevypadalo.

V neděli ve druhém kole přivítáme na domácím hřišti FK Bohuňovice. Hostům se příliš fotbalové jaro nepovedlo i vinou mnoha zranění, přesto nás čeká soupeř, který už řadu let prokazuje obrovskou kvalitu. Na jejich lavičku se vrácí staronový trenér Petar Aleksijevič. V prvním kole prohráli Bohuňovice na domácím hřišti s Maletínem 1:2.

Úvodní zápas se nám nepovedl jak herně tak výsledkově. Domácí měli větší touhu po vítězství a po zásluze si připsali tři body. Jedinný Michal Martinák v bráně by snesl přísnější měřítko.

Kolotoč fotbalových soutěží se tento víkend rozjíždí i na té amatérské úrovni. V prvním kole nás čeká FK Bohdíkov. Tým, který v minulé sezoně těžil body hlavně z domácích utkání. V přípravných utkání Bohdíkov porazil Postřelmov 3:0 a prohrál s Velkými Losinami 1:3.

Pro podzimní část sezony máme k dispozici 15 hráčů + stále jednáme s SK Šumvald o přestupu Zdenu Šenka, který má velký zájem hrát v našem klubu. Stále se snažíme jít cestou našich domácích hráčů, kteří jsou doplněni o dva, tři hráče z okolních klubů.

Pořádáme již třetí ročník nohejbalového turnaje trojic. Ještě máme několik volných míst tak neváhejte a přihlaste se.