Oznamujeme tímto, že na základě dohody s vedením klubu přichází na post hlavního trenéra A-mužstva Pavel Hledík. ze Šternberka. Trenérovi přejeme hodně úspěchů v jeho novém působišti a ještě před začátkem zimní přípravy Vám přineseme s novým trenérem rozhovor.

Poslední zápas nám nevyšel podle našich představ. Branky soupeře v úvodních minutách obou poločasů nás srazily do kolen a i když jsme se snažili dosáhnout alespoň vyrovnání, hosté si odvezli všechny body.

Další výhra znamená postup na třetí místo se zápasem k dobru a možnost přezimovat na druhé příčce. Bohdíkov zejména v prvním poločase ukázal, že právem okupuje přední příčky. Nám se povedl vstup do druhého poločasu, po 12. minutách jsme si vytvořili dvou brankové vedení a o zápase bylo prakticky rozhodnuto.

Velmi důležité body jsme získali na horké půdě v Maletíně. Domácí ve druhém poločase spálili několik šancí a v 88. minutě pro ně přišel trest z kopačky Niessnera. V penaltové loterii se nemýlil ani jeden z našich střelců a připsali jsme si tak bodík navíc.

Family Run

26.09.2017

SK Paseka společně s obcí Paseka pořádá charitativní běh "FAMILY RUN" na podporu "ŠANCE" (sdružení rodičů a přátel onkologicky a hematologicky nemocných dětí při dětské klinice ve FN Olomouc).